Lotnisko na Bali to parking

Kiedy 42. szczyt ASEAN W Labuan Bajo, West Flores, w dniach 09-11 maja 2023 r., dziewięć prywatnych odrzutowców kierowanych przez przywódców zostanie „zaparkowanych” Międzynarodowe lotnisko Nura Rai na Bali.

W tym samym czasie Lotnisko Komodo Labuan Bajo przeszło znaczną modernizację i renowację, w tym nowy terminal oraz rozbudowę i wzmocnienie nawierzchni pasa startowego, lotnisko nie ma wystarczającej liczby miejsc parkingowych, aby pomieścić wiele prywatnych samolotów używanych przez przywódców rządowych / rządowych. ASEAN Państwa członkowskie, w tym Timor Wschodni.

Timor Wschodni, obecnie witany jako członek stowarzyszenia, znajduje się godzinę lotu prywatnym samolotem od lotniska Komodo w Labuan Bajo.

Średni czas lotu między Labuan Bajo (LBJ) a Denpasar na Bali (DPS) wynosi 1 godzinę 10 minut. Ponieważ w Labuan Bajo nie ma wystarczającej liczby miejsc hotelowych, dwa liderzy ASEAN Uczestnicy szczytu zatrzymają się w hotelach na Bali i wolą codziennie podróżować tam iz powrotem na miejsce szczytu.

Lotnisko Komodo, Labuan Bajo, West Mangalore, Flores

Zgłoszone przez peritabali.com, Dziewięć lotów zostało uziemionych na Bali Szczyt ASEAN Oni są:

– Dwa loty z Brunei Darussalam: An Airbusa A320 i A Boeinga B747-800

– Kambodża

– Wietnam

– Malezja

– Laos

– Filipiny

– Indonezja

– Singapur

Szefowie państwowych linii lotniczych Pozostaną na Bali do końca szczytu 11 maja, kiedy to wrócą na Labuan Bajo, by zabrać swoich VIP-owskich pasażerów z powrotem do domu.

Lotnisko Nura Rai na Bali Istnieją obiekty do parkowania 18 samolotów, w tym trzy zarezerwowane do użytku przez indonezyjskie samoloty wojskowe.

Powiązane linki

Witryna internetowa szczytu ASEAN 2023

Strona lotniska Komodo

Międzynarodowe lotnisko Bali Ngurah Rai

Bądź na bieżąco z aktualnościami związanymi z turystyką na Bali: Subskrybuj aktualizacje Bali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *