Lojaliści Trumpa twierdzą, że Bucking pokonał prowyborczego gubernatora Gruzji Kembe

  • David Berdu zmierzy się z obecnym gubernatorem Georgii Brianem Kembem w prawyborach 24 maja.
  • Trump zasugerował, że świat MAGA może być w domu w listopadzie, jeśli Perdue przegra.
  • Wyborcy MAGA potępili Gembe jako „Judasza”, „zdrajcę” i „kłamcę”.

Augusta, Gruzja – Republikanie startujący w wyborach prezydenckich w 2020 r. mówią, że chcą, aby kandydat Trumpa, były senat David Burdock, wystartował w listopadowych wyborach, zamiast wspierać urzędującego Briana Kembe w nadchodzącej prawyborach gubernatora GOP.

Wrogość wobec Kempa, określana przez wielu republikanów MAGA jako „Judas” i „zdrajca”, świadczący o zwycięstwie Joe Bidena w 2020 roku, raczej nie wpłynie na wynik prawyborów 24 maja. Ale w 2018 roku, przy wsparciu Trumpa, ledwie pokonał kandydatkę Demokratów, Stacy Abrams.

„Nie chcę Stacy Abrams, ale nie sądzę, że mogę głosować na Briana Kempa”, powiedział 27-letni mieszkaniec Garden County, który odmówił podania nazwiska, powiedział Insiderowi podczas rajdu Bikers for Trump na północ od Atlanty.

Lokalna Partia Republikańska, która podczas ostatnich wyborów oskarżyła Gembe o „wywrócenie się i pozwolenie na ukrzyżowanie kraju”, powiedziała, że ​​planuje głosować na Berdu we wtorek. Trump poparł Były senator z Gruzji, jeśli zostanie wybrany, obiecał pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich zamieszanych w „oszukańczy i skradziony” prezydencki wyścig.

Dzień wcześniej 81-letni Gruzin, który głosował na Partię Republikańską od 1964 roku, nie mógł znieść nazwiska Kempin czy sekretarza stanu Gruzji Brada Raffensbergera.

„Nie będę głosował na żadnego z nich. Oni nie są Republikanami. To kłamcy” – powiedział David, który odmówił podania swojego nazwiska, na imprezie Perdue, która odbyła się 20 maja na wiejskim lotnisku. Powiedział, że Kemp i Rafenzberger dwukrotnie „weszli do Trumpa” bez zbadania wyników ku zadowoleniu odsuniętego byłego prezydenta.

Kemp i Rafenburger przeprowadzili i nadzorowali ogólnokrajowy audyt Przeliczono ponad 5 milionów głosów Gruzini startują w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Tam Biden pokonał Trumpa przewagą około 12 000 głosów.

READ  Blokada granicy z Kanadą łagodzi, protestujący nadal blokują most

Amy Steigerwald, profesor nauk politycznych na Georgia State University, mówi, że wyścig 2020 dobiegł końca dla wszystkich, oprócz mieszkańców Trumpa. „Większość wyborców wie, że przeliczenia i audyty zostały przeprowadzone uczciwie i otwarcie oraz że nie było dowodów na oszustwo lub nieprawidłowości” – powiedział Insiderowi.

Jednak na początku tego miesiąca Trump wspomniał o możliwości wycofania się jego wielbicieli z wyścigu gubernatora. CNN Zgłoszone Podczas wiecu dla Perdue powiedział, że „wielu republikanów nie będzie głosować na Kemb”.

Georgian Robert Winger, ubrany w koszulkę Trump 2020 i czapkę Trump 2024, trzyma w prawej dłoni uroczysty róg Schoffera, gdy pozuje do zdjęcia na wiecu gubernatora w Augusta w stanie Georgia 20 sierpnia.

Robert Winger, zwolennik Davida Bertou, podniósł swojego ulubionego Schoffera podczas kampanii wyborczej w Gruzji w piątek, 20 maja, sierpnia.

Warren Rojas / Insider


Ta przepowiednia jest bliska spełnienia w przypadku Bertou, który sprzeciwia się temu Ostatni sondaż pokazuje, że Kemp ma 30-punktową przewagę W okresie poprzedzającym wtorkowe prawybory GOP stara się nakłonić wyborców do udziału w urnach.

„Wzywam każdego, komu zależy na przyszłości naszego państwa i naszego kraju, aby wyszedł i zagłosował – niezależnie od tego, po której stronie jesteś”, powiedział w piątek zwolennikom. „Jeśli nie zagłosujesz, zagłosuj całkowicie na drugą stronę”.

Niezależnie od wyniku we wtorek, 70-letni uczestnik rajdu Perdue, Robert Winger, powiedział, że jego zdanie jest ustawione na listopad.

„Nie będę głosował na gubernatora Kemba”, powiedział, odrzucając mroczne i destrukcyjne sceny przejęcia państwa przez Abramsów tej jesieni.

„Każdy może pokonać Stacy Abrams” – powiedział Winger. „Ona jest oszustką”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *