Książę Harry udostępnia pierwsze zdjęcie Megan Markle Lilliput na świątecznej okładce

Megan Markle urodziła dziecko numer 2

Teraz jest królewsko słodki Boże Narodzenie Karta!

grudzień 23 marca Książę Harry i Megan Markle Zaprezentowała ludziom nowe urocze zdjęcie ich 2-letniego syna Archie I 6-miesięczna dziewczynka Lilliput Kiedy wydali swoją doroczną kartkę świąteczną, zawierała piękny portret czteroosobowej rodziny. Zdjęcie z uśmiechem zostało zrobione Aleksiej Lubomirski Tego lata w domu pary w Santa Barbara w Kalifornii.

Na zdjęciu mały Archie, bliźniak z rodzicami w dżinsach, siedzi na kolanach taty. Obok nich Megan trzyma swój dżins z niebieskim swetrem i uśmiechniętą małą Lilliput. „W tym roku, 2021, witamy naszą córkę Lilliput na świecie” – powiedziała rodzina w oświadczeniu. „Archie uczynił nas „mamą” i „tatą”, a Lily uczyniła z nas rodzinę. Z niecierpliwością czekamy na rok 2022, więc w waszym imieniu przekazujemy darowizny na rzecz wielu organizacji, które honorują i chronią rodziny przesiedlone z Afganistanu. Dla rodzin ”.

Lista firm obejmuje Team Rubicon, Welcome.US, Human First Collision, Humanity Crew, Płatne Wakacje dla Wszystkich, PL + US oraz Plan Marshalla dla Mam.

Rodzina zakończyła swoją wiadomość słowami: „Wesołych Świąt i pomyślnego Nowego Roku od naszej rodziny!”

READ  Korea Południowa twierdzi, że Korea Północna wystrzeliła co najmniej trzy pociski balistyczne krótkiego zasięgu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *