Kontrakty terminowe na akcje są nieco niższe niż główny raport dotyczący miejsc pracy

Trader przechadza się po parkiecie nowojorskiej giełdy (NYSE) w Nowym Jorku, USA, poniedziałek, 27 czerwca 2022 r.

Michael Nagel | Bloomberg | Dobre zdjęcia

Kontrakty terminowe na akcje spadły w handlu nocnym po zwyżce na Wall Street, ponieważ inwestorzy oczekiwali na piątkowy raport dotyczący kluczowych miejsc pracy.

Kontrakty terminowe dla średniej przemysłowej Dow Jones spadły o 31 punktów, czyli 0,10%, do 31 336,00. Kontrakty na S&P 500 spadły o 0,10%, a kontrakty na Nasdaq 100 o 0,14%.

Akcje Levi Straussa wzrosły o ponad 3% po dzwonku, kiedy detalista podał kwartalne wyniki finansowe. Pokonał oczekiwania i podniósł dywidendę.

GameStop spadł o około 5% w handlu po godzinach, gdy firma go usunęła Chief Financial Officer i powiedział, że zwalnia pracowników w ramach planu naprawczego. Akcje zyskały 15% w zwykłej sesji, dzień po tym, jak sprzedawca gier wideo ogłosił, że jego zarząd zatwierdził Podział zapasów 4 do 1.

Według Bespoke Investment Group, indeks S&P 500 odnotował czterodniową pozytywną passę, ponieważ kontrakty futures podjęły działania po udanej sesji w czwartek. Indeks spadł o około 19% w porównaniu z rekordowym poziomem ze stycznia.

Akcje energetyczne zyskały podczas regularnych transakcji, gdy ceny ropy odbiły się od niedawnych spadków. Exxon Mobile Do około 3,2% zachodnia ropa naftowa Dodano blisko 4%. Producenci chipów postawili następnie sektor technologiczny Dobre zarobki od Samsunga.

„Jeszcze nie widać kapitulacji, myślę, że od teraz do lipcowego posiedzenia Fed będzie się działo o wiele więcej” – powiedział Mark Newton, szef strategii technologicznej w Fundstrat. CNBC „Dzwon zamykania: dogrywka”„W czwartek. Akcje mogą się wycofać w piątkowej sesji” – powiedział.

Raport o zatrudnieniu za czerwiec ma zostać opublikowany w piątek Pokaż kolejny miesiąc silnego zatrudniania Rynek pracy wykazuje oznaki zbliżającej się recesji lub recesji. Według Dow Jones, ekonomiści spodziewają się, że w zeszłym miesiącu gospodarka USA doda 250 000 miejsc pracy, a stopa bezrobocia pozostanie na poziomie 3,6%.

READ  KAI Commuter dodaje 8 usług w pierwszym dniu roboczym po święcie Eid

W maju szefowie Dodano 390 000 miejsc pracyTo było lepsze, niż spodziewali się ekonomiści.

S&P 500 wzrósł o około 2% w tym skróconym świątecznym tygodniu i zbliża się do drugiego pozytywnego tygodnia w ciągu ostatnich trzech tygodni.

Średnia przemysłowa Dow Jones i zaawansowany technologicznie kompozyt Nasdaq wzrosły w tym tygodniu odpowiednio o 0,92% i 4,4%. Oba indeksy są na dobrej drodze do swojego drugiego pozytywnego tygodnia od trzech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *