Kontrakty terminowe na akcje nieznacznie wzrosły po kluczowych średnich, najgorszy dzień od czerwca

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły we wtorek, gdy rynek próbował odbić się po najgorszej serii od czerwca.

Kontrakty terminowe powiązane ze średnią przemysłową Dow Jones dodały 40 punktów, czyli 0,1%, podczas gdy kontrakty terminowe S&P 500 i Nasdaq 100 również zyskały 0,1%.

Firma Palo Alto Networks zyskała na rynku przedrynkowym dzięki dobrym wynikom kwartalnym, podczas gdy akcje Zoom Video spadły po tym, jak firma wideokonferencyjna obniżyła swoje całoroczne prognozy.

Wall Street wycofuje się z sesji spadkowej, a letni rajd nadal wygasa w obliczu rosnących obaw o podwyżki stóp.

Dow spadł w poniedziałek o ponad 600 punktów, podczas gdy S&P 500 i Nasdaq Composite spadły o ponad 2%. Był to największy jednodniowy spadek dla Dow i S&P 500 od 16 czerwca. Nasdaq miał najgorszą sesję od 28 czerwca.

Poniedziałkowa wyprzedaż miała charakter szeroki, a wszystkie 11 sektorów S&P 500 odnotowało spadek. Spadek akcji spółek technologicznych zaważył na ciężkim technologicznie Nasdaq.

„Historia globalnego wzrostu jest teraz w strzępach”, powiedział Ed Moya, starszy analityk rynku w Onda. „Nie można utrzymać atrakcyjności Ameryki, podczas gdy reszta świata się rozpada, ponieważ to właśnie teraz obciąża apetyt na ryzyko”.

Powiedział, że ten sentyment będzie nadal ciążył dużym technologiom i dyskrecjonalnym akcjom konsumenckim. Wzorując się na innych inwestorach, Moya spodziewa się kolejnej rundy jastrzębich odpowiedzi ze strony prezesa Fed Jerome’a ​​Powella, gdy przemawia w piątek na dorocznym Sympozjum Ekonomicznym Fed w Jackson Hole.

Wyniki w Macy’s, Nordstrom i Dick’s Sporting Goods będą kontynuowane we wtorek. Ogłoszona zostanie również lipcowa sprzedaż nowych domów, wraz z sierpniowym PMI dla przemysłu i sierpniowym badaniem Richmond Fed.

READ  Setki osób niepełnosprawnych bierze udział w egzaminach wstępnych na uniwersytety w Indonezji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *