Kontrakty terminowe na akcje były płaskie po środowym rajdzie na Wall Street

Kontrakty terminowe na akcje zostały stłumione na początku handlu w czwartek, ponieważ inwestorzy przetrawili ostry wzrost z poprzedniej sesji.

Kontrakty terminowe na akcje powiązane ze średnią przemysłową Dow Jones spadły o 27 punktów, czyli 0,1%, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100 były nieznacznie niższe.

Technologia mikronowa Akcje spadły o 3% w przedsprzedaży Rozczarowujące wyniki kwartalne. Zapasy Under Armour Przełączany między zyskami a stratami Później Producent odzieży sportowej Marriott, Stephanie Linnards, została wybrana na stanowisko wykonawcze jako jej następny dyrektor generalny.

Ruchy te nastąpiły po kolejnej pozytywnej sesji dla akcji. W środę Dow Jones zamknął się na poziomie 526,74 pkt, podczas gdy S&P 500 i Nasdaq Composite wzrosły odpowiednio o 1,49% i 1,54%.

Wszystkie 11 sektorów S&P 500 zakończyło dzień wzrostami, na czele z energią. Akcje Nike i FedEx wzrosły w wyniku wyników kwartalnych, a niektórzy inwestorzy mieli nadzieję, że zyski będą przyzwoite pomimo obaw o spadek. Dobre dane o nastrojach konsumenckich za grudzień również wsparły rynki.

Podczas gdy lepsze wyniki finansowe wpłynęły na optymistyczne nastroje rynkowe w środę, warunki wyprzedaży mogły przyczynić się do wzrostu, mówi Liz Ann Saunders, główny strateg inwestycyjny w Charles Schwab.

„Myślę, że pojawiło się kilka raportów o zarobkach, które były nieco lepsze niż oczekiwano” – powiedział. „Ale myślę, że rynek znajduje się w kolejnej fazie korekty, a po pewnych działaniach technicznych doszło do lekkiej wyprzedaży. Kupujący wkroczyli. Codzienne ruchy trudno jest wskazać bezpośrednio”.

Pomimo środowych wzrostów, akcje są na dobrej drodze do zakończenia miesiąca spadkami. Dow Jones spadł o 3,51%, podczas gdy S&P 500 i Nasdaq spadły odpowiednio o 4,94% i 6,62%. Wszystkie trzy główne średnie mają przerwać 3-letnią passę Odnotował najgorszy roczny wynik od 2008 roku.

READ  Łódź przewożąca kilkudziesięciu muzułmańskich uchodźców Rohingya wywróciła się u wybrzeży Indonezji

W czwartek inwestorzy czekają na wyniki z CarMax oraz dane o liczbie bezrobotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *