Kelly Clarkson daje emocjonalny występ na 2022 ACM Awards – SheKnows

Drażnił się praktycznie przez całą noc. Ale wreszcie, pod koniec 2022 Nagrody ACM, Kelly Clarkson wyjdź na scenę na oszałamiający, pełen emocji występ w hołdzie gospodarzowi wieczoru i legendzie muzyki country, Dolly Parton. Clarkson wyśpiewała swoją interpretację „I Will Always Love You” i przysięgamy, że wśród publiczności nie było ani jednego suchego oka.


Clarkson wyszedł na scenę na Allegiant Stadium w Las Vegas w pięknej czarnej sukni z długimi rękawami i wyglądał absolutnie elegancko i klasycznie. przy akompaniamencie fortepianu, oryginalny Amerykański idol zwycięzca była całkowicie opanowana, gdy śpiewała pierwszą zwrotkę piosenki. Potem przyszedł wielki moment, w którym Clarkson wyśpiewał refreni naprawdę mamy dreszcze.

Parton napisała piosenkę i sama ją nagrała w 1973 roku piękna ballada miała być bolesnym pożegnaniem jej wieloletniemu partnerowi biznesowemu Porterowi Wagonerowi. Na początku lat 90. Whitney Houston nagrała swoją własną wersję utworu do filmu z 1992 roku Ochroniarz, w którym zagrała. Do dziś jest to jedna z najbardziej lubianych, kultowych ballad, a wykonanie Clarkson absolutnie poruszyło serce Partona.

Po występie Clarkson, Parton wszedł na scenę i mocno uściskał wokalistkę „Miss Independent”. Parton nawet skomentowała, jak walczyła ze łzami, słuchając Clarksona za kulisami, dzieląc się również tym, jak dumna byłaby Houston, gdy usłyszała jego interpretację. To był naprawdę wzruszający, przejmujący sposób na zakończenie wieczoru i oddanie hołdu jednej z absolutnie żyjących legend muzyki country.

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj do obejrzenia zdjęć z Czerwonego Dywanu 2022 ACM Awards.

READ  Dow Jones Futures: Akcje rosną w związku z raportem CBI o inflacji; Co zobaczyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *