Jojo Siwa mówi w swoim poście z przeprosinami, że Candace Cameron Pure pominęła szczegóły ich rozmowy

Wydaje się, że historia pomiędzy nimi jest o wiele więcej Jojo Siva I Candace Cameron Bure.

Były Taniec Mamy Gwiazda rozlała więcej herbaty, odkąd Cameron Bure opublikował wideo z publicznymi przeprosinami w odpowiedzi na wezwanie Shivy Pełen dom I „niegrzeczna celebrytka”, którą poznała Obecnie wirusowy TikTok.

W szczególności 19-letni Shiva powiedział, że 46-letni Cameron Bure nie był do końca szczery po TikTok.

„Rozmawialiśmy przez telefon, a ona się z nią podzieliła [Instagram video]”- powiedział tancerz Strona szósta. „Nie podzieliła się wszystkimi szczegółami spotkania. Ale jedno z tych wspomnień utkwiło we mnie jako 11-latka”.

Gdy obie gwiazdy szczegółowo opisały, Siva zwrócił się do Camerona Pure na imprezie, aby z nim filmować. Cameron Bure odmówił i zaczął robić zdjęcia z innymi dziećmi w pobliżu.

„Dopiero po tej imprezie nie chciała robić ze mną zdjęcia, a ja to naprawiłem” — wspomina Siva. „Ale ja się odwróciłem, a kiedy się odwróciłem, ona robiła zdjęcia z innymi dziećmi. To mnie najbardziej zdenerwowało”.

Cameron Bure nie odpowiedział od razu na prośbę LUDZI o komentarz.

Związane z: Candace Cameron Bure nazywa Jojo Zivę swoją „niegrzeczną celebrytką” w teledysku TikTok: „Wszystko w porządku”

Jojo Siwa, Candace Cameron Bure

Ronalda Martineza/Getty’ego; Paweł Archuleta/Ketti Jojo Siwa (z lewej) i Candace Cameron Bure

Po TikTok Sivy zyskał popularność, Cameron Bure – miał również bardzo publiczne spotkanie z Sivą. W tym dniu Pokaz Kelly Clarkson W 2019 r. – Wysłany Film na Instagramie Wyjaśnia Jej strona historii. The Stwórz to lub zniszcz Absolwentka powiedziała, że ​​„natychmiast próbowała skontaktować się” z Siwą po obejrzeniu wirusowego TikTok, a para zakończyła „świetną rozmowę”.

„Tak naprawdę nie chciała mi o tym mówić, ponieważ powiedziała, że ​​to zbyt zabawne i czuła się źle, więc nie było to dla niej nic wielkiego” – wspomina Bure. „Ale powiedziała:” Spotkałem cię” Pełniejszy dom Premiera, kiedy miałam 11 lat i wszyscy byliśmy na czerwonym dywanie. Przychodzę do ciebie i mówię: „Czy mogę zrobić z tobą zdjęcie?”; Mówisz mi: „Nie teraz”, a potem robisz to, co robisz i robisz zdjęcia z innymi ludźmi na czerwonym dywanie.

READ  OIKN współpracuje z Uniwersytetem w Seulu w zakresie rozwoju zasobów ludzkich

Cameron Bure w odpowiedzi przeprosił, prowadząc Shivę do riposty: „Nie mylisz się! Jako dorosły, kiedy jesteś na czerwonym dywanie, wszystko się dzieje, ciągnie cię w różne strony, ale ja miałam 11 lat czas.”

„Złamałem ci 11-letnie serce i nie robię z tobą zdjęć!” Cameron Bure kontynuował: „Czuję się ochrypły. JoJo, tak mi przykro!”

Shiva powiedział wtedy Strona szósta W osobnym wywiadzie, że działania Cameron Bure w tamtym czasie nie były Uczyń ją „straszną osobą”.

„Myślę, że to był dla niej trudny czas, mała 11-latka była bardzo podekscytowana i podekscytowana, ale to nie znaczy, że zawsze jest złą osobą”. Więc myślisz że potrafisz tańczyć – dodał sędzia. – Wiesz, że to było dla mnie trudne doświadczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *