Jameson Dylan jest prawie tak doskonały jak Yangs Sweep

NOWY JORK – Jameson Dylan rozegrał perfekcyjną grę w ósmej inningu i flirtował z historią, a następnie uderzenie Anthony’ego Risso, odzyskane przez dwa przejazdy singla w czasie rajdu Yankees. 2-1 wygrana The Angels Over zakończyło serię trzech meczów na Yankee Stadium w czwartkowy wieczór.

Dylan odpoczywał przez pierwszych 21 pałkarzy, z którymi się zmierzył, Jared Walsh dotarł do środka piłki do ziemi, a shortstop Isia Kiner-Falefa próbowała się wycofać po wślizgu, który okazał się kopnięciem podwójnego. Po dwóch autach Kurt Suzuki wypuścił singiel RBI i przeszedł na lewe pole, które trafiło do pierwszej rundy gry.

Od ósmej do pierwszej połowy ofensywa bombowców została udaremniona przez Reed Deadmers i trzy puste piłki dociążające, co było zaskakującym wydarzeniem po tym, jak Yankees zdobyli trzy bramki poza Shoaib Ohtani. Wygrana 6-1 Podczas pierwszego meczu dnia-noc w czwartek, solo wstęp dwugłowy.

Nowy Jork, który zmierzył się z Oliverem Ortegą w ósmym meczu, został znokautowany przez Miguela Andujara w jednym deblu i dwóch spacerach. Archie Bradley wkroczył i zaatakował Joey’a Gallo, ale Risso uderzył jednego z ławki na środkowe pole, dając Yangs pierwsze prowadzenie w grze.

Rywalizując o rzucenie pierwszego idealnego meczu Yankees po Davidzie Cone w 1999 roku, Dylan był niesamowity i oszczędny, potrzebując 83 wyciągów, aby przejść w siedmiu rundach. Kiner-Falefa utrzymał swój wysiłek na siódmym miejscu, kiedy Shortstop zagrał błyszczącego sędziego bekhendowego i rzucił Ohtanim na całe ciało, aby odpocząć w grze bang-bang.

Silny wysiłek Dylana kontynuował dominujący występ dla otwierających Yankees, którzy rzucili siedem z siedmiu najwyższych kolejnych meczów sezonu z sześcioma lub więcej inningami, w zależności od ostatniego rekordu przekazanego przez klub od 5 do 12 maja 2017 roku. Siedem bezbramkowych klatek na początku czwartku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *