Indonezyjska firma Belindo stara się ograniczyć nielegalne podatki i rozbudowuje Autogate do 29 portów do 2024 r.

Tempo.co, DjakartaIndonezyjska państwowa spółka zarządzająca portem PT Pelabuhan Indonezja lub Belinto Do 2024 r. AutoCAD rozszerzy egzekwowanie przepisów na 29 portów w całym kraju, aby ograniczyć nielegalne cła.

„Automatyzacja bram przekształci system płatności z bezgotówkowego na bezgotówkowy” – powiedział dyrektor zarządzający Belinto Putut Sri Muljanto w Dżakarcie w niedzielę 7 lipca 2024 r.

Belinto rozpocznie obsługę programu AutoCAD w czterech portach w Regionie 1, trzech portach w Regionie 2, 14 portach w Regionie 3 i ośmiu portach w Regionie 4 od lipca do końca roku.

Cztery porty w Regionie 1 to Gunung Sitoli, Sibolga, Tanjong Balai Asahan i Loksumawe, natomiast trzy porty w Regionie 2 to Cirebon, Pengulu i Palembang.

Porty w Regionie 3 z programem AutoCAD to Tanjong Indan Port Silakap, Tanjung Tembaka Probolingo, Waingabu (Sumba), Maumere (Flores), Bima, Ende-Ipi, Kalabahi, Labuan Bajo, Kotabaru, Batulisin, Sumpit, Kaliangket, Tegal i Tang. Pachnący. W Strefie 4 AutoCAD będzie działać w Manokwari, Jayapura, Biak, Fakfak i Merak w Papui, Toledo i Pantolon w środkowym Sulawesi i Korandalo.

Według Putooda automatyczne działanie bram będzie realizowane etapowo, uwzględniając ruch w porcie. „Korzystamy również z implementacji programu AutoCAD w poprzednich portach jako najlepszych praktyk” – powiedział Putut.

Do 2023 r. firma Belinto wdrożyła program AutoCAD w 13 portach w Indonezji, pięciu portach w Banten, Tanjung Bandon, Sunda Kelapa, Panjarmasin i Gracik oraz w 12 portach, z których większość znajduje się we wschodniej Indonezji. Dlatego też do końca 2024 roku Belindo zamierza wdrożyć system AutoCAD łącznie w 59 portach na terenie Indonezji.

pomiędzy

Wybór nauczyciela: Zagęszczenie portów w Singapurze pokazuje globalne skutki ataków na Morzu Czerwonym

Kliknij tutaj do zrobienia Dostawać Najnowsze wiadomości Tempo w Google News

READ  ZOBACZ: Zagrożone młode nosorożce urodziło się w indonezyjskim sanktuarium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *