Google Stadia wydało ostatnią grę przed zamknięciem 18 stycznia

Google Stadia oficjalnie zostanie zamknięte 18 stycznia, a zespół odpowiedzialny za usługę przesyłania strumieniowego gier wideo podarował światu ciepłą grę, ostateczny tytuł, który zostanie wydany na platformę i użyty do przetestowania wielu funkcji Stadia przed jej uruchomieniem. .

Każdy, kto ma przeglądarkę Google Chrome, może teraz grać w Worm Game, I jest mocno inspirowany klasyczną grą Snake. Nie jest to najbardziej zaawansowana graficznie gra, ale ma wiele poziomów, możliwość zmiany koloru robaka i cztery tryby – Kampania, Arcade, Multiplayer i Build.

Należy również pamiętać, że jeśli chcesz wypróbować Worm Game, musisz to zrobić do 18 stycznia, kiedy Google Stadia oficjalnie zostanie zamknięte i nie będzie można w nią grać.

To rzadkie spojrzenie za kulisy tworzenia gier i fascynujące spojrzenie na to, jak zespół pomógł ożywić Stadia.

„Zagraj w grę, która pojawiła się na Stadia, zanim Stadia pojawiła się na świecie” – napisał zespół ds. treści platformy Stadia. „Ciepła gra” to skromny tytuł, którego używaliśmy do testowania wielu aspektów Stadia, zaczynając przed publiczną premierą w 2019 roku i kontynuując w 2022 roku. Nie zdobędzie tytułu Gry Roku, ale zespół Stadia poświęcił na to dużo czasu czas gry. Pomyśleliśmy, że podzielimy się tym z tobą. Dzięki za grę i w ogóle. ”

Wraz z ciepłą grą zespół Stadia ma kolejną niespodziankę dla tych, którzy zainwestowali w nieudaną platformę, gdy zostanie wydana. „Narzędzie samoobsługowe do włączania połączeń Bluetooth na kontrolerze Stadia” W następnym tygodniu. Nie mamy dokładnych informacji na temat tego, jak to będzie działać, ale pojawią się one „w dniu premiery”.

Google Stadia została uruchomiona w 2019 roku i jest usługą gier w chmurze, która umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie gier wideo, w tym tytułów AAA, takich jak Cyberpunk 2077 i Assassin’s Creed Odyssey, na urządzenia z przeglądarką Google Chrome. Ponieważ wszystko działa w chmurze Google, nie ma znaczenia, jak potężne jest urządzenie.

READ  Co wiemy: Novak Djokovic i Australian Open Chronology

Google ogłosił we wrześniu 2022 r., że Stadia zostanie zamknięty w styczniu 2023 r., ale wykonał hojny gest wobec „wszystkich zakupów sprzętu Stadia dokonanych w Google Store oraz wszystkich zakupów gier i dodatkowych treści dokonanych za pośrednictwem sklepu Stadia”.

Chociaż Stadia nie działa jeszcze od miesiąca, technologia, która za nią stoi, będzie nadal działać, ponieważ Google już zaczął oferować ją jako produkt z białą etykietą. Mam na myśli: „Hej, to jest obsługiwane przez Google Stadia!” Jest rzeczą oczywistą, że inne firmy mogą korzystać z tej technologii. AT&T już to wykorzystało, oferując swoim użytkownikom Batman: Arkham Knight.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwoju i upadku Google Stadia, zapoznaj się z naszym szczegółowym spojrzeniem na to, co stało się z platformą, którą Google obiecał jako „przyszłość gier”.

Czy mamy wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij email do wiadomoś[email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst I dalej trakcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *