Google Pixel 6a: Gdzie zamówić w przedsprzedaży w USA

Dzisiaj Google otworzył przedsprzedaż swojego najnowszego telefonu klasy średniej, Pixel 6a, który jest wyposażony w moc Tensora. Tutaj możesz zamówić w przedsprzedaży Pixel 6a w USA poza Google Store i uzyskać najlepsze oferty.

Gdzie zamówić Pixela 6a w przedsprzedaży?

Dzięki Pixel 6a Google udało się wykorzystać sztuczną inteligencję flagowego Pixela 6 i umieścić go w jeszcze tańszym pakiecie za 449 USD, co z pewnością spodoba się wielu klientom. Tradycyjnym miejscem zamawiania nowego telefonu Pixel w przedsprzedaży jest Google Store, który oferuje również 10% zniżki na kredyt w sklepie dla subskrybentów premium Google One. Ale zawsze mądrze jest sprawdzić, jakie oferty są dostępne i zobaczyć, które z nich najlepiej wykorzystują Twój budżet.

Odblokowany Google Pixel 6a

Podczas gdy kupowanie flagowego telefonu o wartości ponad 1000 USD nie wchodzi w rachubę dla wielu, podniesienie odblokowanego Pixela 6a za 449 USD jest dość łatwe i daje swobodę zmiany operatorów do woli. Dla tych, którzy nie dbają o mmWave 5G, wybór odblokowanego modelu będzie bardziej przystępny cenowo, ponieważ niektórzy przewoźnicy oferują wariant mmWave Pixela 6a za 499 USD – tylko o 50 USD więcej.

Dogodnie Pixel 6a jest dostępny w przedsprzedaży u kilku sprzedawców detalicznych w USA. Niektórzy sprzedawcy, tacy jak Best Buy, oferują klientom bezpłatny zestaw Pixel Buds z serii A przy zakupie Pixela 6a.

  • Amazonka – Darmowe Pixel Buds z serii A
  • Najlepsza oferta – Bezpłatna seria Pixel Buds A, zamówienia w przedsprzedaży wkrótce otwarte
  • cel – Brak ogłoszonych kontraktów

Verizon Wireless Google Pixel 6a cena, oferty w przedsprzedaży

Ludzie z Verizon witają pojawienie się Pixela 6a – z pełnym wsparciem dla ultraszerokopasmowej sieci 5G Verizon – oraz Pixel Buds Pro z otwartymi ramionami i wysokimi rabatami. Nowi klienci, którzy zarejestrują się w jednym z planów Verizon 5G Unlimited, mogą otrzymać Pixel 6a za darmo z 36-miesięcznymi promocyjnymi kredytami. Tymczasem obecni klienci mogą uzyskać 100 USD zniżki na cenę Pixela 6a, ważnego przez ten sam okres 36 miesięcy.

READ  Gubernator Florydy DeSantis kończy „korporacyjne imperium” Walta Disneya

Ponadto każdy klient Verizon, który kupi Pixel 6a, otrzyma 100 USD zniżki na Pixel Buds Pro, co oznacza, że ​​będą za pół ceny. Podobnie przewoźnik oferuje zniżkę 40% Akcesoria do Pixela 6aKupując więcej.

AT&T Google Pixel 6a Cena, oferty w przedsprzedaży

Chociaż AT&T jest nieco spóźnione z grą, ponieważ inni przewoźnicy zaczynają składać zamówienia w przedsprzedaży kilka godzin później, mają konkurencyjną ofertę zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Możesz zamówić Pixela 6a w przedsprzedaży w AT&T za 2 USD miesięcznie, jako kredyt na rachunek przez 36 miesięcy, bez konieczności wymiany. Tymczasem klienci biznesowi AT&T mogą kupić nowego Pixela za jedyne 0,99 USD z dwuletnią umową.

T-Mobile Google Pixel 6a Cena, oferty w przedsprzedaży

Google Pixel 6a jest również dostępny w przedsprzedaży za pośrednictwem T-Mobile, a operator oferuje go za darmo w nowej linii (kredyty na rachunki w ciągu 24 miesięcy). Możesz też pobrać 300 USD z telefonu (również za pomocą kredytów na rachunki) dzięki kwalifikującej się wymianie. Do tego jest T-Mobile Umowa na wyłączność Dzięki Google One 5 USD miesięcznie lub 2 TB i nieograniczona liczba Zdjęć Google zapewnia 500 GB miejsca za 15 USD miesięcznie.

Cena Google Pixel 6a, oferty w przedsprzedaży u innych operatorów

Poza wielką trójką kilku innych operatorów oferuje swoim klientom Pixel 6a, często z opcjami finansowania na rachunku telefonicznym.

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych, które generują dochód. Dalej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *