Google Pixel 6a: Gdzie zamówić w przedsprzedaży w USA

Dzisiaj Google otworzył przedsprzedaż swojego najnowszego telefonu klasy średniej, Pixel 6a, który jest wyposażony w moc Tensora. Tutaj możesz zamówić w przedsprzedaży Pixel 6a w USA poza Google Store i uzyskać najlepsze oferty.

Gdzie zamówić Pixela 6a w przedsprzedaży?

Dzięki Pixel 6a Google udało się wykorzystać sztuczną inteligencję flagowego Pixela 6 i umieścić go w jeszcze tańszym pakiecie za 449 USD, co z pewnością spodoba się wielu klientom. Tradycyjnym miejscem zamawiania nowego telefonu Pixel w przedsprzedaży jest Google Store, który oferuje również 10% zniżki na kredyt w sklepie dla subskrybentów premium Google One. Ale zawsze mądrze jest sprawdzić, jakie oferty są dostępne i zobaczyć, które z nich najlepiej wykorzystują Twój budżet.

Odblokowany Google Pixel 6a

Podczas gdy kupowanie flagowego telefonu o wartości ponad 1000 USD nie wchodzi w rachubę dla wielu, podniesienie odblokowanego Pixela 6a za 449 USD jest dość łatwe i daje swobodę zmiany operatorów do woli. Dla tych, którzy nie dbają o mmWave 5G, wybór odblokowanego modelu będzie bardziej przystępny cenowo, ponieważ niektórzy przewoźnicy oferują wariant mmWave Pixela 6a za 499 USD – tylko o 50 USD więcej.

Dogodnie Pixel 6a jest dostępny w przedsprzedaży u kilku sprzedawców detalicznych w USA. Niektórzy sprzedawcy, tacy jak Best Buy, oferują klientom bezpłatny zestaw Pixel Buds z serii A przy zakupie Pixela 6a.

  • Amazonka – Darmowe Pixel Buds z serii A
  • Najlepsza oferta – Bezpłatna seria Pixel Buds A, zamówienia w przedsprzedaży wkrótce otwarte
  • cel – Brak ogłoszonych kontraktów

Verizon Wireless Google Pixel 6a cena, oferty w przedsprzedaży

Ludzie z Verizon witają pojawienie się Pixela 6a – z pełnym wsparciem dla ultraszerokopasmowej sieci 5G Verizon – oraz Pixel Buds Pro z otwartymi ramionami i wysokimi rabatami. Nowi klienci, którzy zarejestrują się w jednym z planów Verizon 5G Unlimited, mogą otrzymać Pixel 6a za darmo z 36-miesięcznymi promocyjnymi kredytami. Tymczasem obecni klienci mogą uzyskać 100 USD zniżki na cenę Pixela 6a, ważnego przez ten sam okres 36 miesięcy.

READ  Rodzina Monique Munoz osiedliła się w wypadku samochodowym

Ponadto każdy klient Verizon, który kupi Pixel 6a, otrzyma 100 USD zniżki na Pixel Buds Pro, co oznacza, że ​​będą za pół ceny. Podobnie przewoźnik oferuje zniżkę 40% Akcesoria do Pixela 6aKupując więcej.

AT&T Google Pixel 6a Cena, oferty w przedsprzedaży

Chociaż AT&T jest nieco spóźnione z grą, ponieważ inni przewoźnicy zaczynają składać zamówienia w przedsprzedaży kilka godzin później, mają konkurencyjną ofertę zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Możesz zamówić Pixela 6a w przedsprzedaży w AT&T za 2 USD miesięcznie, jako kredyt na rachunek przez 36 miesięcy, bez konieczności wymiany. Tymczasem klienci biznesowi AT&T mogą kupić nowego Pixela za jedyne 0,99 USD z dwuletnią umową.

T-Mobile Google Pixel 6a Cena, oferty w przedsprzedaży

Google Pixel 6a jest również dostępny w przedsprzedaży za pośrednictwem T-Mobile, a operator oferuje go za darmo w nowej linii (kredyty na rachunki w ciągu 24 miesięcy). Możesz też pobrać 300 USD z telefonu (również za pomocą kredytów na rachunki) dzięki kwalifikującej się wymianie. Do tego jest T-Mobile Umowa na wyłączność Dzięki Google One 5 USD miesięcznie lub 2 TB i nieograniczona liczba Zdjęć Google zapewnia 500 GB miejsca za 15 USD miesięcznie.

Cena Google Pixel 6a, oferty w przedsprzedaży u innych operatorów

Poza wielką trójką kilku innych operatorów oferuje swoim klientom Pixel 6a, często z opcjami finansowania na rachunku telefonicznym.

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych, które generują dochód. Dalej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.