„Czarny Adam” prowadzi sprzedaż biletów na Halloween z 27,7 milionami dolarów – The Hollywood Reporter

DC i Warner Bros. Czarny Adam Nie jest trudno przebić Halloweenowy weekend Kasa biletowa do kinaChociaż film o superbohaterach spadł bardziej niż oczekiwano, biorąc pod uwagę niewielką konkurencję.

Film zarobił 27,7 miliona dolarów w 4402 kinach w swoim drugim wydaniu. To 59-procentowy spadek, jeden z największych spadków dla filmu z główną rolą Dwayne Johnson W głównej roli (poza szybcy i wściekli własność). Niemniej jednak film przekroczył 100 milionów dolarów w krajowym kasie w sobotę i oczekuje się, że zakończy się w niedzielę z 111,1 milionami dolarów i prawie 200 milionami dolarów na całym świecie.

W stosunkowo niedawnych filmach Johnsona Rejs po dżungli W drugi weekend spadł o 55 procent. To samo dla Jumanji: następny poziom. Szybki i wściekły spinoff Hobbs i Shaw Spadł o prawie 58 proc. W przypadku superbohaterów nie jest niczym niezwykłym, że tytuł studia spadł o 60 procent lub więcej, chociaż zazwyczaj te filmy otwierały się na 100 milionów dolarów lub więcej (Czarny Adam zadebiutował do 67 milionów dolarów).

Komedia romantyczna Universal Bilet do nieba W drugi weekend radził sobie lepiej, spadając zaledwie o 39 procent z 3692 kin do 10 milionów dolarów, przy dziesięciodniowej wartości krajowej wynoszącej 33,7 milionów dolarów i 119,4 milionów dolarów na całym świecie. The Julia Roberts I George Clooney Film jest niezbędnym hitem ze względu na przekrzywioną dla dorosłych taryfę i komedie romantyczne.

Główne hollywoodzkie studia zazwyczaj unikają otwierania filmów z dużych wydarzeń w weekend Halloween (właściwe święto to poniedziałek w tym roku), z wyjątkiem horrorów.

Nowy horror Lionsgate Łupem diabła Otwarto na trzecim miejscu z 7 milionami dolarów w 2980 kinach. Film stanął w obliczu silnej konkurencji między uśmiechJego piąty weekend był wyjątkowy i Halloween się skończyło.

uśmiech, z Paramount, zajął 4. miejsce z 5,1 miliona dolarów w 3221 lokalizacjach, przekraczając 92 miliony dolarów w kraju. Universal, Blumhouse i Miramax Halloween się skończyło Jego trzeci weekend zarobił 60,3 miliona dolarów w kraju, z czego 3,8 miliona z 3419 stron (film jest również dostępny w Peacock).

READ  Trzy najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia: Bali zebrało 1,4 miliarda rupii z próbnego podatku turystycznego

Halloween czy nie Halloween, w specjalnym kasie było mnóstwo akcji, gdy sezon rozdania nagród był gorący.

MGM i UAR aż do, rozszerzona do 2058 kin w całym kraju, z 2,8 miliona dolarów za 3,6 miliona dolarów na rynku krajowym w No. 6 lub nie. Przybył o 7. Doceniony przez krytyków film otrzymał od publiczności upragniony A+ CinemaScore i dobrze wypadł na południowym wschodzie, północnym wschodzie i środkowym zachodzie.

Funkcje ostrości’ Magazyn Do niedzieli zarobił milion dolarów z 1087 kin, co dało w sumie 2,5 miliona dolarów w kraju.

James Grace Czas Armagedonu i dramat aborcyjny Zadzwoń do Jane Jednak obaj mieli problemy w swoich otwarciach.

Z Focus film Graya pojawia się w sześciu kinach w Nowym Jorku i Los Angeles. Jego przewidywana średnia punktu początkowego to 12 000 USD.

Wybrano lokalizacje przydrożne, aby się pojawiły Zadzwoń do Jane W 1070 teatrach. Dramat historyczny, którego akcja rozgrywa się w latach 60., kiedy aborcja nie została zalegalizowana, zarobił w weekend 204 755 dolarów. Prezes Roadside Howard Cohen powiedział, że dystrybutor był dumny z premiery filmu w tak ważnym momencie po decyzji Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych w sprawie Roe v. Wade.

Dużo więcej w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *