Bruce Willis „odchodzi” od działania po diagnozie afazji — The Hollywood Reporter

Bruce Willis „odchodzi” od swojej kariery aktorskiej po zdiagnozowaniu afazji, co prowadzi do utraty zdolności rozumienia lub wyrażania mowy, powiedziała jego rodzina w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

„Do niesamowitych zwolenników Bruce’a, jako rodzina, chcieliśmy podzielić się tym, że nasz ukochany Bruce doświadczał pewnych problemów zdrowotnych i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze” – czytamy w oświadczeniu. „W wyniku tego iz dużym namysłem Bruce odchodzi od kariery, która tak wiele dla niego znaczyła”.

67-letnia gwiazda filmowa jest najbardziej znana z roli Johna McClane’a w kultowym Die Hard franczyzowa. Oryginalny film z 1988 roku uczynił Willisa gwiazdą filmu i akcji po tym, jak był znany głównie jako komediowy aktor telewizyjny, szczególnie w serialu Światło księżyca (1985-89).

„Jestem bardzo zasmucony tą wiadomością” – powiedział Larry Gordon, producent Die Hard i jego kontynuacja z 1990 roku. „Bruce jest dobrym przyjacielem i fantastycznie się z nim pracowało Die Hard 1 oraz 2. Nie mogły być trudniejsze filmy dla aktora do zrobienia i przetrwania. Jest wytrawnym profesjonalistą i odważnym facetem ”.

Willis wystąpił w takich hitach kinowych jak Piąty element (1997), Armagedon (1998) i Szósty zmysł (1999). Inne klasyki Willisa to Ostatni skaut (1991), Śmierć staje się nią (1992) Pulp Fiction (1994) i 12 małp (1995).

„To naprawdę trudny czas dla naszej rodziny i bardzo doceniamy twoją nieustanną miłość, współczucie i wsparcie” – powiedziała rodzina Willis w swoim oświadczeniu. „Przechodzimy przez to jako silna jednostka rodzinna i chcieliśmy sprowadzić jego fanów, ponieważ wiemy, ile on znaczy dla ciebie, tak jak ty dla niego. Jak zawsze mówi Bruce: „Przeżyj to” i wspólnie planujemy właśnie to zrobić. Love, Emma, ​​​​Demi, Rumer, Scout, Tallulah, Mabel i Evelyn ”.

Rok temu reżyser James Cullen Bressack nakręcił filmy o Willisie Przetrwaj grę oraz Twierdza plecami do siebie w Portoryko. Wspomina, że ​​aktor był w dobrym humorze i miał tradycję zgniatania stron, kiedy nakręcili scenę, i wyrzucania ich jak piłek do koszykówki do kosza na śmieci. Wzywa filmowca do Hollywoodzki reporter: „On i ja po prostu lubiliśmy to robić. Oboje rywalizowaliśmy, aby zobaczyć, kto może zrobić więcej koszy. Dużo się śmiał. Śmiałem się dużo. Było dużo zabawy. „

READ  Elon Musk atakuje Twittera z ofertą przejęcia gotówki w wysokości 41 miliardów dolarów

Willis natychmiast zyskał popularność w mediach społecznościowych, gdy pojawiły się wiadomości, ponieważ fani dzielili się swoim niedowierzaniem i smutkiem z powodu rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *