Brooks dołącza do trasy koncertowej LIV wspieranej przez Copca Saudi

Według The Telegraph burzliwe czasy dla trasy PGA mają dołączyć do serii golfowej LIV prowadzonej przez inną z wielkich gwiazd, Grega Normana.

Według prasy brytyjskiej Brooks dołącza do Copa w kontrowersyjnej trasie wspieranej przez Arabię ​​Saudyjską, Już porzucona gra z takimi jak Phil Mickelson, Dustin Johnson, Bryson DeChambeau i innymi gwiazdami.

Copca, który wygrał cztery główne mistrzostwa, specjalnie usunął PGA Tour ze swoich serwisów społecznościowych. Według raportu, w przyszłym tygodniu ma zagrać w kolejnym turnieju golfowym LIV w Portland.

32-letni Copca jest wielkim fanem trasy LIV i podobnie jak jego rywale DeChambeau i Johnson jest na czele swojej kariery – w przeciwieństwie do niektórych innych graczy, którzy dołączyli, którzy mają 40 lat lub więcej.

Warto również zauważyć, że młodszy brat Kopki, Chase, początkujący zawodowiec, który wciąż walczy o kartę PGA Tour za status gracza podczas tej trasy, był już członkiem LIV, grając na inauguracyjnym wydarzeniu dwa tygodnie temu.

Brooks Copca na US Open
Obrazy Getty

Co ciekawe, dwukrotny zwycięzca US Open, Copka, wyraził krytykę mediów za zadawanie pytań dotyczących LIV podczas US Open w zeszłym tygodniu. Powiedział, że „czarna chmura” wiała nad majorem.

– Nie rozumiem, staram się skupić na US Open, stary – powiedział ze złością Kopka, który zajął 12. i 55. miejsce. „Nie rozumiem tego legalnie. Jestem zmęczony rozmowami. Jestem zmęczony tymi wszystkimi rzeczami.

„Jestem tutaj na US Open, jestem gotowy do gry na US Open, myślę, że to trochę zabawne, wszyscy rzucacie tę czarną chmurę na US Open. To jedno z moich ulubionych wydarzeń. Nie wiem, dlaczego to robisz. Im więcej nóg dajesz, tym więcej o tym mówisz.

Cóż, Koepka oczywiście dał golfowi LIV więcej nóg.

Brooks Copca zagra w US Open 17 czerwca 2022 r.
Brooks Copca zagra w US Open 17 czerwca 2022 r.
Obrazy Getty

Mickelson otrzymał podobno 200 milionów dolarów od LIV, Johnson 125 milionów dolarów, a DeChambeau 100 milionów dolarów. Na razie nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska. Ale do tej pory zarobił 37,9 miliona dolarów w nagrodach w karierze na trasie PGA, a gwarantowane pieniądze zapewnione przez LIV mogą co najmniej podwoić się i potroić. Ta postać.

READ  Martha's Vineyard: szeryf z Teksasu ogłasza dochodzenie w sprawie lotów migrantów

Komisarz PGA Tour Jay Monahan miał we wtorek zorganizować obowiązkowe spotkanie graczy na Mistrzostwach Travelers, między innymi zwarty jesienny harmonogram z bardzo dużą torebką – wyraźna próba reakcji na LIV Golf. ’

Monahan zawiesił wszystkich 17 graczy z PGA Tour Oczekuje się, że mężczyzna, który grał w pierwszym wydarzeniu LIV poza Londynem, zrobi to samo dla takich osób jak Decombev, Patrick Reid i Goebka, gdy tylko będą w Portland w przyszłym tygodniu.

Oczywiście podczas tego spotkania z Monahanem wśród graczy padnie wiele pytań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *