Brian Kemp wzywa Republikanów do wycofania się z zarzutów o oszustwa wyborcze: „2020 to starożytna historia”

(CNN) Rząd Gruzji Briana Kempa W sobotę wezwał swoich kolegów republikanów do wycofania się z wyścigu prezydenckiego w 2020 roku. prezydenta Donalda Trumpa I jego Ciąg dalszy wyborów wyborczych.

Nie wymieniając Trumpa z imienia i nazwiska, Kemp powiedział na prywatnym spotkaniu darczyńców Republikańskiego Komitetu Narodowego w Nashville: „Jeśli chcesz mówić o sfałszowaniu wyborów w 2020 roku, ani jeden wahadłowy wyborca ​​w stanie wahadłowym nie zagłosuje na naszego kandydata”.

„Dla wyborców, którzy próbują płacić czynsz… płacić za samochód… lub posłać swoje dzieci na studia… rok 2020 to starożytna historia”, powiedział Kemp, zgodnie z jego przygotowanymi uwagami uzyskanymi od Jake’a Tappera z CNN.

Trumpa, kto? Zapowiedział swoją kampanię reelekcyjną Zeszłej jesieni Republikanie wielokrotnie argumentowali od czasu odejścia z urzędu, że udana przyszłość – przy urnach wyborczych lub w parlamencie – może zostać osiągnięta, jeśli przymkną oko na przeszłość.

Napięcia między Trumpem a Kempem narastają od lat. Kiedy Kemp odmówił Pokonaj zwycięstwo Joe Bidena w 2020 roku W Gruzji Trump uczynił gubernatora swoim wrogiem nr 1, publicznie złorzeczył mu przez cały 2021 r., a były senator USA. Dawid Perdu rzucić wyzwanie Kempowi w prawyborach GOP. Swoją drogą, Trumpie Kempa nie dało się wciągnąć w bójkęGubernator z łatwością wygrał swoje prawybory w 2022 roku Pokonany demokratyczny przeciwnik Stacey Abrams W listopadowych wyborach powszechnych.

W połowie kadencji kandydaci poparli fałszywe twierdzenia wyborcze Trumpa Gorzej było w kluczowych stanach swingowych Były prezydent powinien odzyskać Biały Dom w 2024 roku.

Dalszym komplikowaniem wysiłków Trumpa jest a Chmura komplikacji prawnych. W Nowym Jorku, na krótko przed wyborami w 2016 roku, był efektem zapłaty na rzecz gwiazdy filmów dla dorosłych. Akt oskarżenia przez Manhattan Grand Jury Jego rzekoma rola w planie – po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych obecny lub były prezydent został oskarżony o przestępstwo.

READ  Rząd zabiega o dotacje transportowe dla producentów żywności C Kalimantan

W Atlancie wybierane jest wielkie jury Zbadano wysiłki Trumpa i sojuszników Aby przezwyciężyć przegraną w wyborach w Gruzji w 2020 roku.

Kemp zwrócił się bezpośrednio do sond w sobotę, w przygotowanych uwagach nazwał sondy rozproszeniem uwagi, które mogą odwrócić uwagę Partii Republikańskiej i odciągnąć wyborców od spraw, na których im zależy.

„Bycie rozproszonym przez to, co dzieje się w biurach prokuratorów okręgowych na Manhattanie i w hrabstwie Fulton, nie odzyska Białego Domu w 2024 roku” – powiedział Kemp. „Media i Demokraci nie będą zachwyceni niczym bardziej niż mówieniem o tym od wschodu do zachodu słońca aż do listopada następnego roku”.

„Ale oto prawda: procesy Fannie Willis i Alvina Bragga w sprawie wcześniejszych wyroków skazujących nie pomogły ciężko pracującym Amerykanom z wyższymi cenami artykułów spożywczych, problemami z pompą benzynową lub brutalnymi przestępstwami nękającymi ich dzielnice” – powiedział, odnosząc się do prokuratorów okręgowych . Hrabstwo Fulton, Georgia i Manhattan odpowiednio.

„W rzeczywistości osobą, której najbardziej pomagają, jest Joe Biden”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *