BMKG wydaje dziś ostrzeżenie przed deszczem dla Wielkiej Dżakarty

Tempo.co, DjakartaDżakarta ma szansę deszcz Dziś, 9 listopada 2023 r., po pochmurnej środzie, podała Agencja Meteorologiczna, Klimatyczna i Geofizyczna (BMKG). Prognoza pogody agencji wskazywała, że ​​dziś po południu i wieczorem w zachodniej Dżakarcie, środkowej Dżakarcie, południowej i wschodniej Dżakarcie może padać deszcz.

Oczekiwano, że intensywność deszczu będzie niewielka, ale agencja wydała ostrzeżenie przed burzami. Tymczasem Północna Dżakarta i Tysiąc Wysp spowijają gęste chmury.

Dziś rano w stolicy będzie pochmurno.

Jeśli chodzi o kraje sąsiadujące z Dżakartą, agencja przewidziała deszcz po południu w Pikasi, Debok, Sibinong (Pokor Regency) i Pokor City, a na tych obszarach pochmurno rano i wieczorem.

Ponadto w miastach Tangerang, Tigaraksa (regencja Tangerang) i Serpong (miasto Tangerang na południu) tej nocy rano i po południu wystąpią częściowo pochmurne opady deszczu.

BMKG wydało ostrzeżenie przed ulewnymi lub umiarkowanymi deszczami w Bogor, Debok i Bekasi, którym będą towarzyszyć błyskawice i silny wiatr. „Prawdopodobnie nastąpi to lokalnie od późnego popołudnia do wczesnego wieczora” – czytamy w raporcie.

Zachariasz jest kobietą

Wybór nauczyciela: BMKG: Dziś wieczorem ulewny deszcz z piorunami zalał Dżakartę

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  2022 NFL Scouting Combine – wyniki trzeciego dnia: Georgia kradnie show, przeboje na krawędzi pokazują głębię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *