BMKG przewiduje, że rano w Wielkiej Dżakarcie będzie częściowo pochmurno

TEMPO.CO, Dżakarta Instytut Meteorologii, Klimatologii i Geofizyki im PMKG Dzisiaj, w poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., opublikowano prognozę pogody dla Wielkiej Dżakarty. Rano nad Dżakartą będzie częściowo pochmurno. Pogoda utrzyma się przez całe popołudnie w środkowej Dżakarcie, północnej Dżakarcie i na wyspie Seribu.

Tymczasem w Dżakarcie Zachodniej, Dżakarcie Południowej i Dżakarcie Wschodniej będzie pochmurno, a wieczorem zacznie padać mżawka. Częściowe zachmurzenie po południu i pochmurno wieczorem w pozostałych częściach Dżakarty.

Według BMKG w Wielkim Tangerangu będzie pochmurno; Miasto Tangerang, Serpong (miasto Tangerang na południu) i Tigaraksa (regencja Tangerong). Oczekuje się, że dziś po południu będzie częściowe zachmurzenie. Wieczorem Thikaraksa będzie padać, a reszta będzie pochmurna.

Dziś rano w regionie Wielkiej Dżakarty w Bekasi, Debok, Sibinong (Pokor Regency) i Pokor City można spodziewać się pochmurnej pogody. Oprócz Pegasi dzisiejsze popołudnie będzie pochmurne i deszczowe.

W Tebok i Sibinong spodziewana jest mżawka. Jednak miasto Bogor prawdopodobnie zostanie zalane ulewnym deszczem, któremu będą towarzyszyć błyskawice.

Umiarkowany potencjał opadów utrzyma się przez noc na wszystkich obszarach z wyjątkiem Bekasi, w którym spodziewane są mżawki.

BMKG wydaje wczesne ostrzeżenia pogodowe dla Bogor Regency oraz części City, Tebok City i Bekasi Regency. „Uważaj na izolowane i krótkie przelotne opady deszczu z piorunami i porywistym wiatrem, które będą występować od popołudnia do wieczora”.

Zachariasz jest kobietą

Wybór nauczyciela: Gdy w Indonezji wybucha góra Ibu, BPBD rozdaje maski mieszkańcom

Kliknij tutaj do zrobienia Dostawać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

READ  Opłaty za wizę po przyjeździe na Bali mogą się potroić w nadchodzących miesiącach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *