BMKG przewiduje dzisiaj mżawkę w Wielkiej Dżakarcie

Tempo.co, Djakarta – Biuro Meteorologii, Klimatu i Geofizyki (BMKG) opublikowało prognozę pogody dla Wielkiej Dżakarty na dziś, w środę, 10 stycznia. Według agencji pogodowej w Dżakarcie, Pokor, Debok, Tangerang i Bekasi przez cały dzień będzie padać deszcz.

BMKG wydało wczesne ostrzeżenie dla Dżakarty Południowej, Dżakarty Wschodniej, Regencji i Miasta Bogor, Debok City, Bekasi Regency and City oraz Tangerang Regency. „Należy pamiętać o możliwości wystąpienia umiarkowanych lub intensywnych opadów deszczu z piorunami i silnym wiatrem” – napisano.

Pogoda w Dżakarcie odpowiada mżawce w zachodniej Dżakarcie, środkowej, południowej i wschodniej Dżakarcie. Tymczasem północna Dżakarta pozostanie pochmurna przez cały dzień, a Wyspy Seribu pozostaną pochmurne z poranną mżawką.

Bogor i Pegasi doświadczą podobnych warunków pogodowych. – poinformowało BMKG. Poza Chisaruą pogoda w Bogorze będzie ładna, z niewielkimi opadami deszczu i pochmurnym świtem. Przez cały dzień w Chisarua będzie padać deszcz.

Od popołudnia do wieczora Deborę będzie przywitać mżawka, po której wczesnym rankiem będzie pochmurno.

PMKG Po południu w miastach Tangerong i Serpong wystąpią mżawki, a w Tigaraksa – lekki deszcz. W godzinach porannych we wszystkich obszarach będzie pochmurno.

Ahmad Faiz Ibn Sani

Wybór nauczyciela: 10 najbogatszych krajów świata według PKB na mieszkańca w 2023 r

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Po święcie Id al-Adha do Wielkiej Dżakarty wraca 338 700 pojazdów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *