BMKG prognozuje od rana opady deszczu w niektórych częściach Dżakarty

Tempo.co, Djakarta – Agencja Meteorologiczna, Klimatyczna i Geofizyczna (BMKG) opublikowała prognozę pogody dzisiaj, w poniedziałek, 27 listopada. Według BMKG w niektórych częściach Wielkiej Dżakarty od rana mogą padać opady deszczu. W pozostałych częściach będzie pochmurno.

Dziś rano w miastach Tangerang, Serpong (południowy Tangerang) i Tigaraksa (regencja Tangerang) będzie padać deszcz, który potrwa do popołudnia, wieczorem będzie pochmurno.

Temperatura powietrza w tych obszarach waha się od 23 do 31 stopni Celsjusza. Jednak BMKG wydało wczesne ostrzeżenie dla północnej części regencji Tangerang. „Uwaga na umiarkowane lub ulewne opady deszczu z piorunami i silnym wiatrem” – napisała agencja.

Dziś rano Bekasi również powita deszcz, natomiast Debok i Bogor na początku dnia będą pochmurne. Do południa w trzech regionach będą padać deszcze z różną intensywnością, przy czym średnie opady zaleje Pokor Regency i Sibinong w Pokor City, natomiast w Pegasi i Tebok wystąpią mżawki.

Wieczorem opady deszczu wystąpią w innych obszarach z wyjątkiem obszaru Sipinong. BMKG ostrzegło mieszkańców Bekasi, Debok i Pokor, aby zachowali czujność, ponieważ po południu i po południu prawdopodobne są umiarkowane lub ulewne deszcze z piorunami i silny wiatr.

Temperatura powietrza w Bogor City waha się od 22 do 31 stopni Celsjusza, w Tebok i Sipinong od 24 do 32 stopni Celsjusza, a w Pegasi od 24 do 34 stopni Celsjusza.

Tymczasem dziś rano pochmurna pogoda będzie się utrzymywać w całej Dżakarcie, z wyjątkiem częściowego zachmurzenia w południowej Dżakarcie. Po południu mżawka powita południową i wschodnią Dżakartę, natomiast zachodnia Dżakarta pozostanie pochmurna tego wieczoru.

Minimalna temperatura powietrza w Dżakarcie wyniesie dziś 23 stopnie Celsjusza, a maksymalna 30 stopni Celsjusza.

Zachariasz jest kobietą

READ  Strzelanina w Des Moines: 2 studentów nie żyje, personel w stanie krytycznym, policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *