BMKG podaje, że opady deszczu są tak intensywne, że zalewają część Wielkiej Dżakarty

Tempo.co, DjakartaDzisiaj, 22 listopada, w niektórych częściach Wielkiej Dżakarty i Japotedabek wystąpią umiarkowane lub ulewne deszcze. Instytut Meteorologii, Klimatologii i Geofizyki (PMKG) wydał wczesne ostrzeżenie.

W niektórych częściach regionów Pokor Regency, Pokor City, Debok City, Bekasi Regency i Bekasi City mogą wystąpić opady deszczu z piorunami i silnym wiatrem.

W Bekasi przez cały dzień spodziewana jest mżawka, która w piątek rano przejdzie w lekki deszcz. W pozostałych regionach niebo będzie częściowo zachmurzone, po czym w ciągu dnia spadną słabe opady deszczu.

Tangerang City, Serang w Tangerang Regency i Serang w południowym Tangerang City będą rano częściowo pochmurne, a po południu w Serang będzie lekka mżawka. Na pozostałych dwóch obszarach pogoda będzie pochmurna i zachmurzenie duże.

Nad Wielkim Tangerangiem noc będzie pochmurna, z wyjątkiem południowego Tangerangu, który może zostać zalany przez ulewne deszcze z piorunami i silnym wiatrem.

Prognoza pogody w Dżakarcie

Wydano także ostrzeżenie przed deszczem dla niektórych części Dżakarty. Mieszkańcy południowej Dżakarty zostali poproszeni o zachowanie czujności ze względu na możliwe burze, które mogą wystąpić dziś po południu.

Po południu i wieczorem w południowej i wschodniej Dżakarcie spodziewane są lekkie opady deszczu. Rano wszystkie części stolicy będą częściowo pochmurne, z wyjątkiem Tysiąca Wysp, które pozostaną pochmurne.

BMKG prognozowało również deszcz w niektórych częściach Dżakarty w piątek wcześnie rano.

Zachariasz jest kobietą

Wybór nauczyciela: BMKG prognozuje dziś po południu deszcz i silny wiatr w Wielkiej Dżakarcie

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Social Expat uruchamia Funetyczne wydarzenie sieciowe Dżakarta: rozwijaj relacje, zachowaj zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *