Belita Air oficjalnie uruchamia nowe trasy lotów Dżakarta-Kendari

Tempo.co, DjakartaBelita Air oficjalnie wprowadziła na rynek nowy samolot Samolot Trasa z lotniska Haluoleo Kendari Soekarno-Hatta Lotnisko.

Według Nurlansyaha, specjalisty ds. public relations na lotnisku Haluoleo Kendari, nowe połączenie Pelita Air Airlines obsługuje pasażerów bezpośrednich lotów z Kendari do Dżakarty.

„Pierwszy lot rozpoczął się 24 kwietnia 2024 r.” – powiedział Nurlansya w czwartek 25 kwietnia w Gandawie.

Według Nurlansyaha lot odbywa się raz dziennie, przy czym pierwszy lot tego dnia wylatuje z Dżakarty o 06:15 WITA i przylatuje do Kentari o 10:10 WITA. „Tymczasem (pierwszy lot) wystartuje z WITA z Kendari o 11:15 i przyleci do Dżakarty o 13:10” – wyjaśnił Nurlansya.

Nurlansya powiedziała, że ​​lot ten cieszy się popularnością, ponieważ umożliwia potencjalnym pasażerom podróż z Kendry do Dżakarty bez przesiadek na innych lotniskach. „Alhamdulillah, Wczoraj i dzisiaj samolot był pełny” – powiedział.

Tymczasem Biuro Turystyki Południowo-Wschodniego Sulawesi zachęca Belita Air do otwarcia większej liczby tras lotów z głównych miast do Kendry. „Władze okręgowe naprawdę mają nadzieję na otwarcie lotów z Denpasar do Kentari i innych miast, biorąc pod uwagę nasz potencjał turystyczny” – powiedziała w czwartek Belle Harley Dombili, dyrektor Biura Turystyki Południowo-Wschodniego Sulawesi w Kentari.

pomiędzy

Wybór nauczyciela: Garuda Indonezja odrzuca opłaty turystyczne za bilety lotnicze, twierdząc, że stanowi to obciążenie dla pasażerów

Kliknij tutaj do zrobienia Dostawać Najnowsze wiadomości Tempo w Google News

READ  Bawazlu wysyła 20 samochodów do nadzorowania wyborów na wyspie Jawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *