Batik Air uruchamia połączenie Batam-Kuala Lumpur i usprawnia połączenia z Malezji do Indonezji

Nowe połączenie Batik Air z Batam do Koala Lumpur wzmacnia więzi Malezji z Indonezją, zapewnia podróżnym więcej opcji i pobudza turystykę przed Malezją 2026 r.

Malezja uruchomiła bezpośrednie loty Woda śpiewa Dzisiejszy dzień stanowi kolejny znaczący kamień milowy we wzmacnianiu silnych powiązań między Malezją a Indonezją poprzez zapewnienie dogodnych możliwości podróży dla turystyki biznesowej, rekreacyjnej i medycznej z Batam do Kuala Lumpur.

Datuk dr Ammara Abdula. KabarDyrektor generalny ds. turystyki Malezji powitał pasażerów na pokładzie lotu OD357 w Terminalu 1 międzynarodowego lotniska w Kuala Lumpur wraz z przedstawicielami Batik Air i Malaysia Airport Holdings Berhad (MAHB).

Nowe połączenie, obsługiwane trzy razy w tygodniu samolotami Boeing 737, podkreśla zaangażowanie Batik Air w rozwój swojej siatki połączeń w Azji Południowo-Wschodniej.

Datuk Doktor Ammar powiedział: „Biorąc pod uwagę naszą bliskość geograficzną, wspólne dziedzictwo kulturowe i silne połączenia, Indonezja zajmuje szczególną pozycję jako kluczowy rynek źródłowy dla Malezji. Przygotowując się do Malezji 2026, wierzymy, że ta łączność jeszcze bardziej zwiększy przyjazd turystów i przyczyni się do dobrobytu gospodarczego obu Państwa.” .

„Uruchomienie bezpośrednich lotów z Badam do Kuala Lumpur stanowi strategiczne posunięcie dla Batik Air w kontekście dalszego zwiększania naszej obecności na kluczowych rynkach” – dodał. Dyrektor generalny Batik Air, dat Chandran Rama Muthi Nowa trasa umożliwi pasażerom Batam połączenie się za pośrednictwem KLIA z rosnącą siatką Batik Air obejmującą 53 kierunki w 22 krajach.

Rynek ASEAN pozostaje głównym dostawcą malezyjskiego sektora turystycznego, a Indonezja zajmuje drugie miejsce w dziesięciu rynkach generujących największą liczbę turystów, co znacząco przyczyniło się do 2,8 mln przyjazdów w okresie od stycznia do listopada 2023 r. Różnorodna oferta Malezji, w tym renomowane usługi turystyki medycznej i tętniące życiem miejsca zakupów, przyciągają indonezyjskich turystów.

Do 2024 r. Malezja zamierza przyjąć 27,3 mln turystów, generując przychody w wysokości 102,7 mld RM. Zbliżający się Malezyjski Rok Turystyczny 2026 ma na celu przyjazdy 35,6 miliona turystów zagranicznych i wygenerowanie 147,1 miliarda RM.

READ  Samolot uderzył w linię energetyczną w hrabstwie Montgomery w stanie Maryland.


Theodore jest współzałożycielem i redaktorem naczelnym TravelDailyNews Media Network; Do jego obowiązków należy rozwój biznesu i planowanie długoterminowych możliwości TravelDailyNews.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *