Ambasada USA w Dżakarcie oferuje studentom IPDN szkolenia z języka angielskiego

Tempo.co, Djakarta – Z okazji jubileuszu Instytutu Administracji Publicznej (IPDNW dniu 28 marca 2024 r. Regionalne Biuro Języka Angielskiego (RELO) do nas Ambasada w Dżakarcie oferuje szkolenia z języka angielskiego w ramach programu „English Language Professionals” we współpracy z IPDN. Szkolenia językowe dla uczniów i nauczycieli IPDN zakończyły się niedawno po czterech tygodniach kursów w Jatinangur w Sumedangu.

Szkolenie językowe poprowadziły Betty Lou Leaver i Ilyse Leland, nauczyciele języka angielskiego, którzy przybyli do Indonezji z Kalifornii i Illinois, aby pomóc w opracowaniu programów kursów tłumaczeń, pisania akademickich publikacji naukowych, wystąpień publicznych i międzynarodowych egzaminów biegłości w języku angielskim. IELTS i TOEFL.

„Doświadczenie pracy z przyszłymi przywódcami było naprawdę inspirujące” – stwierdzili Lever i Leyland we wspólnym oświadczeniu.

Hieronymus Rova, prorektor ds. edukacji i innowacji w IPDN, docenia wsparcie Ambasady USA i ma nadzieję kontynuować tę współpracę.

Ruth Good, dyrektor Regionalnego Biura Języka Angielskiego (RELO), zapewniła, że ​​Ambasada USA wspiera takie specjalne programy, dzięki którym ważne grupy, takie jak studenci IPDN, mogą zdobyć umiejętności językowe potrzebne do skuteczniejszego uczestnictwa w Azji Południowo-Wschodniej i na arenie międzynarodowej. Możesz skorzystać ze stypendiów na studia za granicą.

„W tym roku przypada 75. rocznica nawiązania stosunków między Stanami Zjednoczonymi a Indonezją i jesteśmy dumni, że możemy opierać się na wieloletniej historii dwustronnego partnerstwa, aby zapewnić wysokiej jakości programy języka angielskiego i wsparcie naszym partnerom w Indonezji”, Goode powiedział. powiedział.

Święty Segarvati

Wybór nauczyciela: KPK przesłuchuje 42 świadków na statku objętym projektem IPDN

Kliknij tutaj dostać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

READ  French Open 2022: Rafael Nadal celuje w bekhend Caspara Roota przez kort forhendowy, aby przejąć kontrolę nad finałem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *