Aaron Judge pobił rekord jednego sezonu American League home run z 62.CNN

New York Yankees slugger Sędzia Aarona We wtorkowym meczu z Texas Rangers pobił rekord Rogera Morrisa w jednym sezonie w amerykańskiej lidze.

Sędzia połączył home run startera Rangers Jesusa Tinoco w pierwszej rundzie gry 2 w Arlington w Teksasie.

Czołowy zawodnik Yankees wykonał trzeci rzut swojego pierwszego ataku z Tinoco na miejsca po lewej stronie boiska. Widziano, jak wentylator skacze lub spada przez lewą ścianę pola i znika za ogrodzeniem.

„Czułem się dobrze od samego początku”, sędzia powiedział dziennikarzom na konferencji prasowej po meczu. „Nie wiedziałem, gdzie wyląduje ani w co uderzy”.

Sędzia powiedział, że pobicie rekordu to wielka ulga.

„Do tej pory była to fajna przejażdżka, wiesz, mieć okazję, aby to zrobić” – dodał. „Stałe wsparcie zespołu, który mamy, facetów wokół mnie i mojej rodziny, która towarzyszyła mi przez to wszystko. To był ogromny zaszczyt.

Powiedział, że nie starał się skoncentrować na zdobywaniu home runów. Chciał grać w swoją grę.

„Jestem wystarczająco dobry i jeśli Bóg tak zechce, to się stanie” – powiedział.

Reporterzy biorący udział w meczu donieśli, że kibic, który złapał historyczną piłkę, został wyprowadzony z części siedzącej przez ochronę.

Wentylator powiedział Afiliacja CNN WFAA Nadal nie wymyślił, co zrobić z piłką.

Sędzia powiedział, że chce zatrzymać piłkę, ale rozumiał, czy kibic ją zatrzyma, czy sprzeda. Niektórzy obserwatorzy uważają, że piłka jest teraz warta miliony dolarów.

„Zobaczymy, co się z tym stanie. Byłoby miło mieć go z powrotem” – powiedział sędzia. „Ale to pamiątka dla fana. Zrobili tam świetny połów i mają do tego pełne prawo.

Gracze Yankees wyszli z boksu i wiwatowali, gdy ich kolega z drużyny dotknął bazy.

Sędzia, 30 lat, związany Maurice z homer line-drive w siódmej inningu przez miotacza Toronto Blue Jays Tima Misy w zeszłą środę.

READ  Spotkanie z premierem Chin wybranym na prezydenta Indonezji

Sędzia odszedł w drugiej rundzie we wtorek, aw dolnej połowie rundy menedżer Yankees, Aaron Boone, wyciągnął go z gry, wywołując hałaśliwe okrzyki publiczności na Globe Life Field.

Morris zdobył 61 home runów 61 lat temu w 1961 roku, bijąc rekord Babe Ruth 60 w 1927 roku.

Sędzia podziękował rodzinie Morrisów, z których niektórzy uczestniczyli w poprzednich meczach, kiedy sędzia próbował wyrównać wynik.

„To trudna sytuacja (dla nich). Dziedzictwo twojego taty, chcesz to podtrzymać, ale jeśli masz szansę poznać ich rodzinę, to są niesamowici ludzie” – powiedział. Niewiarygodne.

Barry Bonds ustanowił rekord głównej ligi z 73 home runami w 2001 roku.

Pozostali dwaj gracze, którzy trafili więcej home runów w sezonie niż sędzia, to Mark McGwire (dwukrotnie) i Sammy Sosa (trzy razy).

Nie jest jasne, czy Judge zagra w środę w ostatnim meczu sezonu zasadniczego, ale ma zewnętrzną szansę na zdobycie potrójnej korony ligi amerykańskiej (prowadzi w średniej mrugnięcia, straconych runach i home runach).

Sędzia jest najlepszy w biegach domowych i RBI, ale wyprzedza gwiazdę Minnesota Twins, Luisa Areza, w średniej mrugnięcia.

Powiedział, że chce grać, ale to zależy od Cat, który musi przygotować swoją drużynę do play-offów.

Sędziemu nie są obce rekordy home runów. Posiada również rekord American League z 52 w 2017 roku. Pete Alonso z New York Mets trafił 53 jako debiutant w 2019 roku, choć był to wówczas główny wynik ligowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *