2022 MLB Field of Dreams Game: Cztery rzeczy, które warto wiedzieć o Cubs, Czerwoni mają spotkać się w Iowa

czwartek Chicago Cubs I Czerwoni Cincinnati Major League Baseball spotka się w Dyersville w stanie Iowa na drugiej edycji Field of Dreams Game. Gra jest żywym hołdem dla filmu z 1989 roku”Pole marzeńW filmie zagrali Kevin Costner, James Earl Jones, Amy Madigan i nieżyjący już Ray Liotta i był częścią nostalgii w baseballu.

Chociaż opinie różnią się w zależności od skuteczności filmu, nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najbardziej dyskutowanych i uznanych filmów o baseballu, jakie kiedykolwiek powstały (był nominowany do Oscara za najlepszy film). Rolnicza postać Costnera uchwyciła decyzję wyrzeźbienia baseballowego diamentu na jego polu kukurydzy — przy dużym osobistym ryzyku i kosztach — gdy tajemniczy, szepczący głos mówi mu:

Stadion odwiedzą duchy dawnych baseballistów i obecność zagubiona w życiu bohatera Costnera. Ale wystarczająco dużo spoilerów.

Kino – obecnie główna atrakcja turystyczna w stanie Iowa – jest tak duże, że nie jest w stanie pomieścić dużego meczu ligowego, ale pobliski stadion został zbudowany pomiędzy inauguracyjnym meczem FOT w zeszłym roku. Jankesi z nowego yorku I Chicago White Sox Z pewnością uchwycił istotę rzeczy. Ludzie, było mnóstwo kukurydzy.

Teraz przygotujmy scenę, przedstawiając ważne rzeczy, które należy wiedzieć o drugiej edycji gry Field of Dreams.

Jak oglądać grę Field of Dreams

Gdzie: Dyersville, Iowa | gdy: 19:15 ET Czwartek, 11 sierpnia
Częstotliwość telewizyjna: lis | Transmisja na żywo: fuboTV (Spróbuj za darmo)
Sprzeczności: TBD

Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć o edycji 2022.

1. The Reds i Cubs będą nosić mundury retro

Ponieważ film Field of Dreams mocno czerpie z epoki Deadball sprzed stu lat, dwie rywalizujące drużyny pasowałyby do siebie. Mówi, że tutaj będą bardzo piękne. Po pierwsze, młode:

oraz:

To trochę mashup, który działa dobrze. Koszulka i spodnie pochodzą ze zwycięskiej kampanii Cubs z 1929 roku, a czapka z sezonu 1914.

READ  Jak Chiny stały się punktem zerowym dla niedoboru chipów samochodowych?

Teraz dla czerwonych:

Ten zespół odgrywał ważną rolę w okresie 1914-20 i można się spodziewać, że kask The Reds będzie wczesnym faworytem do „najlepszego wyniku”, jeśli chodzi o mundury w grze FOT 2022.

MLB prowadzi rozmowy mikrofonowe z graczami w boisku i na boisku w miarę postępu gry i nie było niespodzianką, że nadszedł czwartkowy wieczór. Szczęśliwymi ofiarami w tym meczu byli pierwszy bazowy the Reds Joey Votto i zapolowy Cubs Ian Happ. W pewnym momencie gry będą kołysać dwukierunkowym mikrofonem. Biorąc pod uwagę charyzmatyczną obecność i poczucie humoru Votto, może być dobrze dopasowany do tego rodzaju rzeczy.

3. Stadion będzie gwiezdny

Podobnie jak w zeszłym roku, opowieścią wieczoru będzie dobrze zbudowany stadion FOT. Jak wspomniano powyżej, pole w filmie nie jest gotowe do MLB, ale użycie ręcznej tablicy wyników i 159 akrów otaczających 10-stopowe łodygi kukurydzy oddaje tę samą istotę. Zgrabna siatka siedmio i pół stopy zielonego ogrodzenia z siatki wygląda, jakby bawiła się pośrodku pola kukurydzy w stanie Iowa.

Ponadto każda drużyna będzie miała logo wyryte w kukurydzy za ścianą po prawej stronie pola. Jeżeli chodzi o:

4. Trudno będzie przebić zeszłoroczną edycję

Pierwsza gra FoD, w przeciwieństwie do tegorocznego modelu, obejmowała pretendentów i ostatecznie drużyny play-off. Również shortstop White Sox, Tim Anderson, wykonał jeden z najbardziej pamiętnych ostatnich aktów sezonu przeciwko Yankees:

Ponadto MLB powiedział, że zeszłoroczny mecz „przyniósł prawie sześć milionów widzów i był jednym z najczęściej oglądanych meczów baseballowych w sezonie regularnym w dowolnej sieci od 1998 roku”.

Ponieważ zarówno The Reds, jak i Cubs znajdują się na samym dole tabeli Centralnej Ligi Narodowej i rywalizują o status draftu co najwyżej w 2023 roku, stawki są oczywiście bardzo niskie. Lokalizacja i oprawa wizualna są prawdziwymi gwiazdami gry FOT i znów będą u szczytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *