Wypadek KM 58: Ciała ofiar przewieziono do szpitala Polri

JAKARTA (ANTARA) – Ciała 11 osób i części ciała innej osoby zginęły w niedawnym wypadku na płatnej drodze Dżakarta-Sigambek zostały w środę przewiezione do Szpitala Policji Krajowej (Bolri) w Kramat Jati we Wschodniej Dżakarcie.

Wcześniej byli przetrzymywani w szpitalu rejonowym Karawang.

„W środę przewieźliśmy ciała ofiar płatnych wypadków drogowych do Krajowego Szpitala Policyjnego w Kramat Jati we Wschodniej Dżakarcie” – powiedział generał brygady Trunoyuto Wisnu Antigo, szef biura informacji publicznej wydziału public relations policji.

11 zostały zmienione w celu identyfikacji ciał i zapewnienia rodzinom ofiar lepszych usług w zakresie odzyskiwania ciał.

Powiedział, że zespół ośrodka zdrowia Policji pomógł w obsłudze ciał podczas transportu, w tym w procesie identyfikacji. Dodał, że pomocy udzielił także regionalny wydział zdrowia Jawy Zachodniej.

Wśród 12 ofiar zidentyfikowano ciało Najwy Deviry, które zabrała rodzina.

„We wtorek ciało zostało zwrócone do Bogor wraz z rodziną przez ambulanse kostne rządu prowincji Jawa Zachodnia i eskortowane przez policję krajową” – powiedział Antigo.

W osobnej sprawie generał brygady Harianto, szef Krajowego Szpitala Policyjnego, powiedział, że jego partia znalazła 13 worków na zwłoki po wypadku, który miał miejsce 8 kwietnia 2024 r. pod adresem KM 58 na płatnej drodze Dżakarta-Sigambek w dystrykcie Karawang w zachodniej Jawie. Jest 11 ciał i dwie części ciała.

Do wypadku doszło na przeciwległym pasie KM 58 w punkcie poboru opłat i wzięły w nim udział trzy pojazdy – autobus Primajasa, furgonetka Gran Max i samochód Daihatsu Terios.

Gran Max i Terios poparzyli się w wypadku.

W katastrofie zginęło łącznie 12 osób – pasażerów Gran Maxa. Wśród nich było siedmiu mężczyzn i pięć kobiet.

Terios nie zginął w samochodzie, ale w wypadku ranne zostały dwie osoby podróżujące autobusem Primajasa.

Powiązane wiadomości: 12 osób zginęło w wypadku drogowym na płatnej drodze Dżakarta-Sigambek
Powiązane wiadomości: Liczba ofiar śmiertelnych w wypadku autobusu w Sumedang wzrosła do 30

READ  PNBB twierdzi, że w Bangalpinong zalanych zostało ponad 450 domów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *