Wydarzenia tygodnia w Dżakarcie: Big Bang Festival, Twice Concert i Dżakarta Halal Festival

Tempo.co, DjakartaW związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, Tempo Wybraliśmy trzy niesamowite wydarzenia w Dżakarcie, które warto upamiętnić w okresie świątecznym. Należą do nich Festiwal Big Bang, podwójny koncert i Festiwal Halal w Dżakarcie.

Poniżej znajdziesz listę wydarzeń na ten weekend:

Festiwal Wielkiego Wybuchu

Festiwal Big Bang powraca z wielką, wyprzedaną wystawą i koncertem na koniec roku. Wydarzenie odbędzie się w JIExpo Kemayoran w środkowej Dżakarcie i potrwa 11 dni od 22 grudnia 2023 r. do 1 stycznia 2024 r.

Niedroga odzież, kosmetyki, elektronika, meble, artykuły gospodarstwa domowego i zabawki dla dzieci to tylko niektóre z artykułów dostępnych dla kupujących na terenie bazaru, gdzie odbywa się wiele wydarzeń, w tym wyprzedaże artykułów używanych, salony gier i obchody Nowego Roku. .

Ponadto koncert z udziałem uznanych muzyków D'Masiv, Nadin Amizah, The Changcuters, Feel Koplo, Denny Caknan i Fourtwnty ożywiają to wydarzenie.

Dwukrotny koncert „Ready to BE”.

Południowokoreański girlsband dwa razy Wydarzenie odbędzie się dzisiaj, 22 grudnia w Jakarta International Arena (JIS). Dzisiejszy koncert jest częścią piątej światowej trasy zespołu „Ready to Be”, która rozpoczyna się w kwietniu 2023 roku w Korei.

Grupa, w skład której wchodzą Nayeon, Jeongyeon, Momo, Sana, Jhyo, Mina, Dahyun, Chaeyoung i Tzuyu, jest pierwszą grupą K-popową, która dała solowy koncert w Jakarta International Arena (JIS).

Spotkanie z oficjalnym faworytem grupy ONCE in Tangerang 2018 podczas koncertu Twiceland Zone 2 2018 w Indonezji.

Festiwal Halal w Dżakarcie

Dziś, 22 grudnia, w hali A Jakarta Convention Center (JCC) w Senayan rozpoczął się jeden z największych festiwali produktów halal w Indonezji. Wydarzenie potrwa od 9:00 do 22:00 czasu lokalnego i potrwa do 25 grudnia 2023 roku.

Oprócz wystawy produktów Halal odbywa się wiele ekscytujących wydarzeń, w tym seminaria krajowe, talk show, dzielenie się biznesem, festiwale dla dzieci, imprezy charytatywne i masowe modlitwy lub Tabligh Akbar. Latif.

READ  Spurs pobili rekord frekwencji NBA z 68 323 fanami na Alamodome

Przy tak dużej liczbie wydarzeń, które będą miały miejsce w ten weekend w Dżakarcie, nie ma powodu, aby siedzieć w domu, szczególnie w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Sprawdź je i odpowiednio zaplanuj wizytę!

DEM

Wybór nauczyciela: Program weekendowy: Jack-Japan Matsuri, Art Jakarta i Feel-Good Lab

Kliknij tutaj, aby uzyskać Najnowsze aktualności Tempo w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *