W Wielkiej Dżakarcie nie ma dziś deszczu z powodu złej jakości powietrza

Tempo.co, DjakartaWedług prognozy pogody wydanej przez Agencję Meteorologiczną, Klimatyczną i Geofizyczną (BMKG), dzisiaj, 18 sierpnia 2023 r., w niektórych częściach Wielkiej Dżakarty lub Jabotetabek będzie słoneczna pogoda, podczas gdy niebo pozostanie częściowo zachmurzone w innych częściach.

Oczekuje się, że Greater Tangerang i Pegasi rozpoczną się jutro z czystym niebem. Częściowo słonecznie w Dżakarcie, Deboku i Pokorze.

Prognoza pogody na dzień i na noc jest inna. BMKG przewiduje pochmurną pogodę w zachodniej i środkowej Dżakarcie, która będzie częściowo pochmurna w nocy.

Po południu w Bekasi będzie słonecznie, podczas gdy w innych częściach Debok i Pokor będzie pochmurno. Wieczorem niebo będzie częściowo zachmurzone w Bekasi, podczas gdy pogoda będzie pochmurna w pozostałych dwóch obszarach.

W niektórych częściach Tangerang, po nasłonecznieniu, spodziewane jest częściowe zachmurzenie po południu i zachmurzenie w nocy.

Jakość powietrza

Powołując się na stronę monitorującą jakość powietrza IQAir, wskaźnik jakości powietrza w Dżakarcie został dziś rano zarejestrowany jako 109 lub sklasyfikowany jako niezdrowy dla grup wrażliwych. Stolica zajmuje siódme miejsce na liście najbardziej zanieczyszczonych miast na świecie.

Wśród miast indonezyjskich Dżakarta zajmuje piąte miejsce po Terentang w Zachodnim Kalimantanie (165, niezdrowe); Miasto Tangarang (159, niezdrowe); Południowy Tangerang (156, niezdrowy); i Surabaya, East Java (140, niezdrowe dla wrażliwych grup).

Zachariasz jest kobietą

Wybór nauczyciela: W tym tygodniu w Dżakarcie prognozowana jest zła jakość powietrza

Kliknij tutaj Otrzymuj najnowsze aktualności z Tempo w Google News

READ  Powodzie w Saitenreng Rapbang w Południowym Sulawesi zalały 325 domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *