Trzy najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia: opinia Anies Baswedan w sprawie zakazu importu z Indonezji, przetasowania głosów

Tempo.co, DjakartaTempo angielski Niedziela, 17 marca 2024 r. Zestawiłem pierwsze 3 wiadomości. Oto najważniejsze informacje: rząd Indonezji ujawnia informacje na temat kontroli importu na lotnisku Soekarno-Hatta; Komentarze Anies Baswedan na temat ponownego liczenia głosów sugerują interwencję państwa w wyborach w 2024 r.; A lotnisko Soekarno-Hatta przejęło setki przedmiotów, rozpoczynając kontrole importu.

Poniżej znajduje się lista 3 najważniejszych wiadomości Tempo angielski Dzisiaj:

1. Rząd Indonezji rzuca światło na przyczynę zakazu importu na lotnisku Soekarno-Hatta

Rząd Indonezji, za pośrednictwem Ministerstwa Handlu, rozpoczął wdrażanie przepisów dotyczących ograniczeń dotyczących towarów importowanych przez podróżnych z zagranicy.

Rozporządzenie handlowe nr 36 z 2023 r. dotyczące zasad i przepisów importowych, opublikowane 11 grudnia 2023 r., weszło w życie w niedzielę 10 marca 2024 r. Urząd Celno-Akcyzowy Soekarno-Hatta rozpoczął wdrażanie tej polityki.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

2. Wypowiedzi Aniesa Baswedana na temat reformy systemu głosowania sugerują interwencję państwa w wyborach w 2024 roku

Kandydat na prezydenta nr 01 Anies Baswedan nie chce komentować wyników ponownego liczenia głosów w wyborach 2024 roku. Anis Baswedan i jego partner Muhaimin Iskandar kierują jedynie Aceh i Zachodnią Sumatrą spośród 29 prowincji, które zakończyły proces restrukturyzacji.

„Przyjrzyjmy się wynikom jako całości” – powiedział Anis zapytany przez grupę medialną po piątkowych modlitwach w meczecie Dian Al Mahri w Debok.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

3. Kontrola importu na lotnisku Soekarno-Hatta i konfiskata setek przedmiotów

Urząd celny i akcyzowy na lotnisku Soekarno-Hatta skonfiskował setki towarów konsumpcyjnych 21 pasażerom w ciągu trzech dni od wprowadzenia ograniczeń importowych. Rozporządzenie Ministra Handlu nr 2024 w sprawie zasad i przepisów importowych. 3 z mocą od dnia 10 marca 2024 r.

„Lot obejmuje torby, buty, ubrania lub tekstylia pasażerów, kosmetyki i produkty spożywcze” – poinformował we wtorek w pisemnym oświadczeniu Gatot Sugeng Wibowo, szef Urzędu Ceł i Akcyzy na lotnisku Soekarno-Hatta. Marzec 13.

READ  Bali Lovers Feel Island nie jest już tanim kierunkiem podróży

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Tempo.co

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *