Trzy najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia: Indonezja zaprasza inwestorów do udziału w międzynarodowych pokazach lotniczych na Bali 2024

Tempo.co, DjakartaTempo angielski Podsumowanie trzech najważniejszych wiadomości we wtorek, 18 stycznia 2024 r. Oto najważniejsze wydarzenia: Indonezja zaprasza inwestorów do udziału w Bali International Airshow 2024, podwyżka podatku od rozrywki może zwiększyć bezrobocie w Dżakarcie, a indonezyjskie jezioro Toba znajduje się na liście 52 miejsc, które trzeba odwiedzić w 2024 r. „New York Timesa”.

Poniżej znajduje się lista 3 najważniejszych wiadomości Tempo angielski Dzisiaj:

1. Indonezja zaprasza inwestorów do udziału w Bali International Airshow 2024

TEMPO.CO, Dżakarta – Ministerstwo Koordynujące Gospodarkę Morską i Inwestycje zaprosiło inwestorów i podmioty biznesowe do wzięcia udziału w Bali International Airshow 2024 w celu zbadania możliwości oferowanych przez indonezyjski przemysł lotniczy.

Targi lotnicze, które odbędą się na międzynarodowym lotnisku I Gusti Ngurah Rai w dniach 18–21 września 2024 r., zaprezentują wyjątkową integrację indonezyjskiego przemysłu lotniczego i obrony powietrznej.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

2. Radny twierdzi, że podwyżka podatku na rozrywkę może zwiększyć bezrobocie w Dżakarcie

TEMPO.CO, Dżakarta – Decyzja rządu prowincji Dżakarta o podniesieniu podatku od rozrywki do 40 procent została odrzucona przez różne strony, w tym przez spikera Rady Legislacyjnej Dżakarty (DPRD) Prasetyo Ediego Marsudiego.

Prasetyo Edi nalegał, aby władze miasta dokonały przeglądu skutków podwyżki podatków w obliczu rosnących obaw, że przedsiębiorcy upadną z rynku, co doprowadzi do spadku dochodów regionalnych (PAT).

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

3. Indonezyjskie jezioro Toba 2024 na liście 52 kierunków „New York Timesa”.

TEMPO.CO, Dżakarta – The New York Times umieścił jezioro Toba na Północnej Sumatrze jako jedno z „52 miejsc do odwiedzenia w 2024 roku”. Coroczna, kompleksowa lista, publikowana 8 stycznia, zawiera kierunki turystyczne na całym świecie opracowane przez ekspertów zajmujących się zrównoważonymi podróżami i wydarzeniami kulturalnymi.

READ  Heather Mack, oskarżona o zabicie swojej matki na Bali, przyznała się do winy w USA

Jezioro Toba znajduje się na 24. miejscu. Jezioro otoczone ośmioma dzielnicami jest jednym z najważniejszych miejsc wyznaczonych przez Ministerstwo Turystyki i Gospodarki Kreatywnej Indonezji ze względu na jego doskonałość i wyjątkowość.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej

Tempo.co

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *