Shakur Stevenson jednogłośnie postanawia, że ​​Oscar Valdes ma połączyć tytuły juniorów w wadze lekkiej

W celu udowodnienia, że ​​Shakur Stevenson jest najlepszy w boksie, Shakur Stevenson nagrał swój tytuł WBO Junior Lightweight Championship przeciwko mistrzowi WBC Oscarowi Valdesowi. Wielka walka koordynacyjna w sobotni wieczór w Las Vegas. Chociaż walka była najniebezpieczniejsza w życiu Stevensona, bardzo ułatwił Valdesowi wygranie szerokiej decyzji konsensusu.

Waltz, wojownik znany ze swojego niegrzecznego i agresywnego podejścia, spędził większość walki w środku, nie pozwalając Stevensonowi położyć ręce na przodzie. To podejście pozwoliło Stevensonowi użyć prostej techniki Jabsa, aby ustawić lewą stronę prosto ze swojej pozycji w tenpo.

Waltz miał krótkie chwile zwycięstwa, od czasu do czasu zastraszając swoją drogę do przodu i będąc w stanie rzucić fizyczne strzały w Slickera, najbardziej utalentowanego Stevensona. Te chwile były jednak nieliczne i często zdarzały się zdjęcia ciała Stevensona, które zapewniały najbardziej znaczącą pracę.

Największy moment walki miał miejsce w 8. rundzie, kiedy Stevenson trafił w prawy sierpowy, co potknęło Valdesa. Kolejny prawy hak sprawił, że Valdes strzelił w linę kilka sekund później. Liny go złapały i uznano, że było to powalenie, dając Stevensonowi rundę 10-8 i kilka dodatkowych rzeczy w walce, której tak naprawdę nie potrzebował.

Przez pełne 12 rund Walc nie stanowił żadnego realnego zagrożenia dla Stevensona, opuszczając ring z opuchniętą, czerwoną twarzą po serii ssania po czystych, czystych strzałach.

W rzeczywistości, niebezpieczna chwila nocy mogła nadejść dla Stevensona, kiedy przerwał wywiad po walce, aby oświadczyć się matce swojej córki na środku ringu. Dając Stevensonowi drugie zwycięstwo któregoś wieczoru, powiedziała tak.

Ostateczne karty wyników to 117-110, 118-109 i 118-109, z których wszystkie nie zaskoczyły Stevensona.

Zapytany, co będzie dalej na ringu, Stevenson przyznał, że jego przyszłość może być lżejsza, z bezpośrednią obawą przed zebraniem dwóch kolejnych pasów w juniorach lekkich.

READ  Hojnie traktując Macrona, chiński Xi podżegał Francję do „sprzeciwienia się” Stanom Zjednoczonym

„Jestem supergwiazdą w tej grze” – powiedział Stevenson. „Posortuj je, powiedz imię. Jestem gotów być kimkolwiek jestem… Kimkolwiek oni są. Którykolwiek z mistrzów. Nie mogę zaprzeczyć, że zebrałem wszystkie pasy w wieku 130 lat. Zasługuję na supergwiazdę.”

Nie masz dość boksu i MMA? Pobierz najnowsze gry ze świata gier wojennych od dwóch najlepszych w branży. Dołącz do porannej walki z Lukiem Thomasem i Brianem Campbellem Dla lepszej analizy i dogłębnych wiadomości, w tym natychmiastowej analizy zarówno Taylor vs. Serrano, jak i Stevenson vs. Valdes pod koniec nocy poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *