Rząd Indonezji dąży do opracowania inteligentnego systemu bezpieczeństwa w IKN

Tempo.co, DjakartaRząd Indonezji pracuje nad opracowaniem inteligentnego systemu bezpieczeństwa w stolicy Nusantara, Or IKN. System zostanie opracowany w drodze koordynacji pomiędzy ministerstwami i innymi właściwymi stronami.

„Jesteśmy w stanie zrealizować system obronny IKN dzięki instalacji Inteligentnego Systemu Obronnego” – cytuje wypowiedź kontradmirała Ministerstwa Spraw Politycznych, Prawnych i Obrony ds. Koordynacji Bezpieczeństwa Narodowego DNI Gistianto. pomiędzyPiątek, 8 maja 2024 r.

Według planu IKN dotyczącego systemu bezpieczeństwa państwa na lata 2022-2024 rząd powinien zwiększyć bezpieczeństwo w nowej stolicy, ponieważ prezydent będzie zasiadał w IKN od lipca br. – powiedział Gistianto. Ponadto do 2025 roku rząd powinien skupić się na poprawie zarówno systemu bezpieczeństwa IKN, jak i całego kraju.

Dlatego uważa, że ​​istnieje potrzeba ulepszeń w dziedzinie technologii i strategii obronnej, aby wesprzeć generalny plan systemu obronnego IKN na lata 2024 i 2025. „Wykorzystanie technologii jest ważne, powinno to być naszą wspólną troską przy nadzorowaniu wdrażania narodowego systemu bezpieczeństwa w IKN” – powiedział.

Gistianto wierzy, że koordynacja działań ministerstw i wojska, policji krajowej i wszystkich znanych agencji bezpieczeństwa może stworzyć inteligentny system bezpieczeństwa w IKN.

Gistianto wierzy, że budując dobry system bezpieczeństwa i obrony w IKN, stolica kraju będzie zabezpieczona przed atakami z zagranicy, które mogłyby zakłócić funkcjonowanie rządu.

pomiędzy

Wybór nauczyciela: Samolot transportowy Boeing ląduje na przednim podwoziu w Istanbul Sans; Badanie zostało rozpoczęte

Kliknij tutaj do zrobienia Dostawać Najnowsze wiadomości Tempo w Google News

READ  Ustalenie winy w związku z incydentem w Hucie Niklu Morowali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *