Kobieta w Sidorjo przyłapała swojego sąsiada na oddawaniu moczu w 2017 roku

Masriya, 56-letnia kobieta, może zostać postawiona w stan oskarżenia po tym, jak została przyłapana na kamerze, jak oddaje mocz w domu sąsiada w Chitorjo we wschodniej Jawie – coś, co rzekomo robi od sześciu lat.

Ofiara, Vivik, powiedziała, że ​​od 2017 roku Masriya codziennie oddaje mocz w swoim domu. Masriya powiedział, że będzie też wrzucał śmieci i brudną wodę do swojego domu.

„Nie wiem, dlaczego ta osoba miałaby kiedykolwiek zrobić coś takiego mojej rodzinie” – powiedział Vivik powiedział Drugi We wtorek.

Vivik powiedziała, że ​​próbowała porozmawiać z Masriyą na ten temat, ale Masriya nie chciał przestać. Powiedział, że również złożył skargę na policję, ale Masriya nie został aresztowany.

Policja wezwała Masriyę na przesłuchanie w tym tygodniu, po którym udało się ustalić motyw.

„Jej zamiarem było sprawienie, by rodzina Vivik poczuła się niekomfortowo w tym domu. Kiedy to się dzieje, [the culprit was hoping that] Dom zostanie tanio sprzedany” – powiedział Andrey Dri Sasongo, szef kompleksu Sukotono.

Policja powiedziała, że ​​dom był wcześniej własnością rodzeństwa Masriyi, zanim został sprzedany Vivikowi. Od tego czasu Masriya był zainteresowany posiadaniem nieruchomości.

Co ciekawe, Mazria została po raz pierwszy przyłapana na oddawaniu moczu w domu Vica w 2017 roku. Następnie miejscowi urzędnicy pośredniczyli między obiema stronami, po czym Masriya przeprosił i obiecał, że nie będzie już więcej niepokoił Vika.

Podczas gdy śledztwo w tej sprawie trwa, Masriyi mogą zostać postawione zarzuty karne, poinformowała policja.

READ  Rząd przygotowuje program pożyczek edukacyjnych dla studentów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *