KAI odnotowuje 3851 biletów anulowanych z powodu wypadku kolejowego w Argo Semeru

Tempo.co, DjakartaPaństwowy operator kolejowy PT Kereta Api Indonezja lub Kai W związku z wypadkiem pociągów Argo Semeru i Argo Vilis w Watts w Kulonbroko we wtorek obszar operacyjny (TOP) 6 Yogyakarta anulował 3851 biletów od wtorku do czwartku 17–19 października 2023 r.

Rzecznik spółki Crispandoro powiedział, że wykolejenie na linii Centolo-Watts wpłynęło na funkcjonowanie pociągu i doprowadziło do anulowania biletów.

„Bilety na wylot 17 października i później można anulować w ciągu siedmiu dni od 17 października (data wylotu)” – powiedział Crispandoro reporterom w Solo City w czwartkowe popołudnie 19 października.

Zauważył, że bilety można anulować na kilku stacjach, w tym na stacjach Yogyakarta, Lempuyangan, Solo Balaban, Solo Jepres, Klaton, Sragan, Salem, Watts i Purvosari.

Zapytany o potencjalne straty, Crispiantoro powiedział, że firma wciąż kalkuluje, ponieważ pozostaje skupiona i zaangażowana w zapewnianie bezpieczeństwa i optymalnej obsługi wszystkim klientom.

Potwierdził, że przejazd pociągiem obok stacji Centolo – Watts stopniowo wraca do normy, chociaż prędkość maksymalna nadal utrzymuje się na poziomie 40 km/h, a na dolnym poziomie maksymalnie 10 km/h.

„W kilku pociągach na odcinku Sentolo-Watts nadal występują opóźnienia z powodu ewakuacji i napraw torów” – powiedział.

Krisbiyantoro powiedział, że KAI Daop 6 przeprosił wszystkich klientów, którzy doświadczyli opóźnień w wyniku renowacji torów między stacjami Sentolo a stacjami Watts po wypadku kolejowym Argo Semeru.

Septia Rianthi

Wybór nauczyciela: KAI zapewnia odszkodowania pasażerom dotkniętym wypadkami kolejowymi w Argo Semaru i Argo Vilis

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  2022 NFL Scouting Combine – wyniki trzeciego dnia: Georgia kradnie show, przeboje na krawędzi pokazują głębię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *