Jokowi z radością wita dzisiaj przybycie Sanany Gusmao z Timoru Wschodniego do Bogor

Tempo.co, Djakarta – Prezydent Joko Widodo lub Jokowi W piątek, 26 stycznia, premier Timoru Wschodniego powitał Sananę Gusmao podczas jego wizyty państwowej w Indonezji w Pałacu Prezydenckim w Bogor na Jawie Zachodniej.

Świta premiera Sanany przybyła do pałacu około godziny 9:00 czasu lokalnego w towarzystwie żołnierzy Nusantary, kawalerii i zespołów muzycznych z Gwardii Prezydenckiej.

Po procesji powitalnej nastąpił program powitalny, podczas którego odegrano pieśni narodowe obu krajów. Po wystrzeleniu z 19 armat obaj przywódcy dokonali inspekcji oddziałów honorowych.

Po ceremonii zarówno Premier Sanana, jak i Prezydent Jokowi przedstawili swoje delegacje, które uczestniczyły w ceremonii. Jokowi towarzyszyli sekretarz gabinetu Pramono Agung, minister spraw zagranicznych Retno Marsudi, minister spraw wewnętrznych Tito Garnavian, minister przedsiębiorstw państwowych Eric Tohir, minister PUPR Basuki Hadimuljono oraz minister komunikacji i informacji Budi Ari Sediyadi.

Po wprowadzeniu Prezydent Jokowi zaprosił Sananę Gusmao do wspólnego zdjęcia i podpisania Księgi Gości Państwowych w Sali Lotosowej. Później obaj przywódcy idą na werandę, aby porozmawiać.

Jokowi i Xanana posadzili drzewa na tyłach Pałacu Bogor. Obaj przywódcy Róża drzewo (Wiara wielbi)

Po ceremonii sadzenia drzew Jokowi i jego partner udali się do Gabinetu Owalnego na dwustronne spotkanie. Następnie Jokowi i Sanana odbędą konferencję prasową w Lotus Room.

Daniel A. Fajri

Wybór nauczyciela: Jokowi zwrócił się do prezydenta Tanzanii o otwarcie rozmów w sprawie LNG, inwestycji w nawozy

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Kelly Clarkson daje emocjonalny występ na 2022 ACM Awards - SheKnows

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *