Izraelska para aresztowana po tym, jak mężczyzna utonął w basenie

JEROZOLIMA — Izraelska policja poinformowała w piątek, że umieściła parę w areszcie domowym, dzień po śmierci mężczyzny, który uczestniczył w przyjęciu w ich willi. wchłonięty do jamy Powstał na dnie ich basenu.

Policja poinformowała, że ​​mężczyzna i kobieta po sześćdziesiątce są podejrzani o spowodowanie śmierci z powodu zaniedbania. Zostali aresztowani w czwartek wieczorem, a sąd zdecydował o ich zwolnieniu w piątek „pod ograniczeniami w areszcie domowym” na pięć dni.

Incydent miał miejsce podczas prywatnej imprezy zorganizowanej przez parę w ich domu w Karmi Yosef, 40 mil na południowy wschód od Tel Awiwu.

Nagranie wideo z telefonu komórkowego ze sceny pokazywało pływaki i wodę pochłaniane na środku basenu, a ludzie siedzący na brzegu basenu krzyczeli po hebrajsku. Widać mężczyznę zbliżającego się do zapadliska, poślizgującego się i prawie wciągniętego, zanim się wycofuje.

Izraelskie media podały, że właściciel domu zbudował basen bez odpowiedniej licencji.
Fox News Digital

30-letni mężczyzna został znaleziony martwy po przeszukaniu izraelskiej policji, zespołów ratowniczych i wojska.

Izraelskie media cytowały świadków, którzy mówili, że na imprezę wzięło udział około 50 osób, z których sześć było na basenie, i donoszą, że właściciel domu zbudował basen bez odpowiedniej licencji.

READ  Republikanie z establishmentu Mitt Romney krytykują RNC za cenzurę Cheneya i Kingsingera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *