Indonezyjski Festiwal Zakupów rozpoczyna się dziś w 350 centrach handlowych, oferując rabaty do 78%

Tempo.co, DjakartaFestiwal Zakupów w Indonezji powraca z okazji 78. Dnia Niepodległości Indonezji. Festiwal Indonezyjskiego Stowarzyszenia Centrów Handlowych (APPBI) oferuje zniżki do 78 procent na różne produkty.

Festiwal trwa od 10 do 20 sierpnia we wszystkich centrach handlowych na całym archipelagu. W tym roku APPBI ma na celu zwiększenie liczby lokalnych i międzynarodowych turystów, sprzedaż w sektorze detalicznym oraz priorytetowe traktowanie MMŚP i gospodarki kreatywnej.

„Dzięki temu programowi APPBI jest przekonany, że krajowa gospodarka, zwłaszcza w sektorze detalicznym, będzie nadal rosnąć i wspierać rozwój kraju w kierunku rozwiniętej Indonezji” – powiedział prezes APPBI Alphonsus Widjaja w swoim czwartkowym oświadczeniu. , 10 sierpnia 2023 r.

W centrach handlowych Dżakarty odbędzie się lokalna impreza z durianem w Kota Kasablanka Mall w południowej Dżakarcie, wystawa indonezyjskiego rękodzieła i produktów MSME oraz festiwal kulinarny JF3 Kampoeng Tempoe Dulu i wystawy sztuki w Summergaon Mall Kelapa Kading w północnej Dżakarcie. Serce w sztuce i kreatywność Indonezji nie idą w parze w centrum handlowym ASHTA w południowej Dżakarcie.

W Semarang DB Mall będzie gospodarzem pokazu mody z udziałem lokalnych projektantów i MMŚP. Odbędzie się również Endek & Kebaya Bali Trunk Show na Bali, Jimbaran Bali Walkway.

Alfons powiedział, że Festiwal Zakupów w Indonezji 2023 był wspierany przez Ministerstwo Handlu, Ministerstwo Turystyki i Gospodarki Kreatywnej oraz Indonezyjskie Stowarzyszenie Przemysłu Turystycznego (GIPI).

Z rabatami do 78 procent odbędzie się wyprzedaż o północy w Grand Indonesia Jakarta i 23 Pascal Shopping Centre Bandung.

Księżniczka Riani Sanusi

Wybór nauczyciela: Pałac powinien pełnić funkcję Dnia Niepodległości dla publiczności

Kliknij tutaj Otrzymuj najnowsze aktualności z Tempo w Google News

READ  Rząd wzywa kobiety, aby nadal uczestniczyły w epoce cyfrowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *