Dwóch zwolenników zginęło podczas wielkiego wiecu kampanii Anies-Muhaimin w JIS

Tempo.co, DjakartaWedług doniesień, 10 lutego podczas masowego wiecu wyborczego na Międzynarodowym Stadionie w Dżakarcie (JIS) zginęło dwóch zwolenników kandydatki na prezydenta i wiceprezydenta Jodi nr 01 Anies-Muhaimin.

„[They were] Z pomocą wolontariuszy” – potwierdził 12 lutego w wiadomości SMS główny komisarz policji sektorowej Tanjong Priok Nasirwan.

Navirzan odmówił jednak podania przyczyny śmierci. Zwolennik D, lat 58, cierpi na kwas żołądkowy, ale nalegał, aby wziąć udział w ostatnim wiecu kampanii w Północnej Dżakarcie. Jest mieszkańcem Indramayu w zachodniej Jawie.

Po przybyciu na miejsce około godziny 7:30 mężczyzna upadł i został natychmiast przewieziony przez zespół medyczny do szpitala chorób zakaźnych Suliandi Saroso (RSPI). Jednakże w szpitalu stwierdzono zgon D.

Drugim zwolennikiem, AR, był 57-latek z Bandung w zachodniej Jawie. Według doniesień przedsiębiorca wydał ostatnie tchnienie w JIS.

Tempo Anies-Muhaimin próbował skontaktować się z zespołem medycznym zespołu kampanii. Jednakże do tej pory nie otrzymano żadnej odpowiedzi.

Testy'ego Luthfianiego

Wybór nauczyciela: Uczestnikom wyborów zabrania się prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych w dniach, w których można odpocząć

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Kanchar Pranovo podczas debaty prezydenckiej obiecuje dostęp do dobrej, włączającej edukacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *