Dow Jones rośnie po kluczowych danych o inflacji; Nurkowanie w Amazonii, wzrost przychodów jabłek

Dow Jones Industrial Average zebrał w piątek kolejną porcję danych inflacyjnych w indeksie wydatków konsumenckich. Akcje Amazona spadły ze względu na słabą prognozę sprzedaży, podczas gdy akcje Apple, Intela i Chevrona wzrosły po uderzeniu zysków.
XAmazonka (AMZN) akcje spadły o prawie 10% po ogłoszeniu spółki Wyniki za trzeci kwartał Pod koniec czwartku pobiło to zyski, ale dało gorszą perspektywę. Jabłko (AAPL) akcje wzrosły o ponad 4% w porannym obrocie. Późny czwartek, tytan technologii Pokonanie celów Wall Street Dzięki silnej sprzedaży komputerów iPhone i Mac w czwartym kwartale fiskalnym.

Tymczasem preferowany przez Rezerwę Federalną wskaźnik inflacji ma być dostępny w piątek o 8:30 czasu wschodniego. Indeks cen PCE wzrósł o 0,3% zgodnie z szacunkami za wrzesień. Rok do roku wskaźnik PCE wzrósł o 6,2%, chłodniej niż szacowano na 6,3%. Dochody osobiste wzrosły we wrześniu o 0,4%, nieco powyżej szacunków, które wymagały wzrostu o 0,3%.

Indeks cen PCE jest miarą inflacji w USA, która śledzi zmiany cen towarów i usług, które konsumenci kupują w całej gospodarce.

Giełda dzisiaj: Chevron, zyski Intela

Innym ważnym czynnikiem wpływającym na wyniki w piątek były akcje Dow Jones Szewron (CVX) oraz Intel (INTC) wraz z energetycznym gigantem Exxon Mobil (XOM) i odnawialnego lidera Pierwszy Solar (FSLR)

Akcje Chevron wzrosły o 1,9%, a akcje Intela o 8% Przekroczono niskie oczekiwania Obniżenie perspektywy w III i IV kwartale. Akcje Exxon wzrosły o około 2%. I Pierwszy zapas fotowoltaiczny Przychody i zarobki wzrosły o ponad 2% pomimo braku celów.

Pojazd elektryczny to gigant Tesla (D.S.L.A) spadł o 2% w piątek rano, podczas gdy lider techniczny Dow Jones Microsoft (MSFT) był wtedy wyższy Dzisiejsza giełda Otwarty.

Strefa autonomiczna (AZOWY), Kardynalne zdrowie (CAH), Szczur Lily (LLY) oraz Zajazd w Teksasie (TXRH) — jak również akcje Dow Jones Merck (MRK) oraz Grupa United Health (UNH) — należą do najlepszych akcji do kupowania i oglądania. Pamiętaj, że nowy boom na giełdzie to idealny czas dla inwestorów na wdrożenie i aktualizację swoich list obserwacyjnych. Technika piramidowania.

READ  Akcje wzrosły trzeci dzień z rzędu, ponieważ inwestorzy oczekiwali na wyniki wyborów w połowie kadencji, a Dow zyskał 400 punktów.

Młode rajdy, zwłaszcza te walczące z niedźwiedziami, często kończą się niepowodzeniem. Piramidowanie zapewnia metodę stopniowego przechodzenia na nowe poziomy zapasów w celu zminimalizowania ryzyka dla kapitału.

Kardynał i Texas Roadhouse Tabela liderów IBD Akcje. Zjednoczone zdrowie wyróżniony Wraz z trzema innymi w kolumnie Strefa kupna akcji w tym tygodniu Świetne pomysły na akcje.

Dow Jones dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy

Po piątkowych godzinach otwarcia średnia przemysłowa Dow Jones wzrosła o 1,2%, podczas gdy indeks S&P 500 wzrósł o 0,7%. Zaawansowany technologicznie kompozyt Nasdaq zyskał 0,6% w porannej akcji, a Amazon znalazł się na dole listy.

pośrodku Fundusze giełdoweNasdaq 100 tracker Invesco QQQ Trust (QQQnotowany w górę o 0,2%, a fundusz SPDR S&P 500 ETF (szpiegostwoDo 0,5%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła w piątek rano do 4,01%, odrabiając straty w tym tygodniu. W poniedziałek rentowność 10-letnich obligacji skarbowych zamknęła się na poziomie 4,23%, najwyższym od czerwca 2008 roku, zanim spadła na kolejne trzy sesje. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych jest wykreślona jako 12-tygodniowa zwycięska passa.

Tymczasem ceny ropy naftowej w USA spadły w piątek o ponad 1%, grożąc zakończeniem czterodniowej passy. Kontrakty terminowe West Texas Intermediate były notowane poniżej 88 USD za baryłkę.

Trwa rajd na giełdzie

W czwartek indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o 0,6%, podczas gdy indeks S&P 500 spadł o 0,6%. Zaawansowany technologicznie kompozyt Nasdaq stracił 1,6%.

Czwartek to wielki obraz „Inwestorzy powinni nadal monitorować spółki, które łatwo pokonują wyniki finansowe i mają silne reakcje wzrostowe. Enfaza energii (ENPH), który był Środowe akcje dnia IBD. Jeśli rynek zdoła uniknąć ostatnich strat i zejść w górę, może znaleźć się wśród liderów giełdy”.

Teraz jest ważny czas na naukę Kolumna IBD The Big Picture. Po potężnych wzrostach z zeszłego tygodnia inwestorzy chcą wykorzystać swoje wyselekcjonowane listy obserwacyjne, aby skoczyć na przyszłe wybicia. Ale nie wszystkie działania następcze działają, dlatego ważne jest, aby powoli i systematycznie zwiększać ekspozycję, ponieważ nowy boom się sprawdza.

READ  Chiny wystrzeliwują największą w historii rakietę na wodach Tajwanu

sprawdzać Notowania akcji IBDJak na przykład IBD 50 I Akcje w pobliżu strefy kupnaDla pomysłów na akcje.


Pięć akcji Dow Jones do kupienia i obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do kupowania i oglądania: Merck, UnitedHealth

Podwójne dno przekroczyło 93,12 punktu kupna po doniesieniu firmy Merck Solidne zwycięstwo w trzecim kwartale w czwartek. 5% powierzchnia kupna wzrosła do 97,78. Akcje Merck notowały w piątek spadki.

Firma opieki zdrowotnej UnitedHealth zbliża się do 553.23 uchwytu z trofeum. Wskaż, aby kupić, Według Rozpoznawanie modelu IBD MarketSmith. SKróliki spadły o 0,25% w czwartek, przed ostatnim wpisem na giełdzie.

Akcje UNH wzrosły w piątek rano o 0,4%.


4 najlepsze akcje wzrostu do oglądania w CurseRent rajd giełdowy


Najlepsze akcje do kupowania i oglądania: AutoZone, Cardinal, Eli Lilly, Texas Roadhouse

Kierownik Działu Części Samochodowych i Najnowsze zapasy IBD tego dnia AutoZone nie znajdowało się w przedziale kupna poza czwartkowym 2362,34 punktami kupna za podstawę pucharową po tym, jak wzrósł o 4,05%. 5% Chase Zone wzrosła do 2480,46. Akcje AutoZone wzrosły w piątek o 0,1%.

Tabela liderów IBD Akcje Cardinal Health są poza zakresem kupna powyżej krótkiej pozycji kubka z uchwytem wynoszącej 71,22. IBD MarketSmith Analiza wykresów. Akcje są powyżej 72,38 punktu kupna płaskiej bazy. Listopad Dochód ustala się na 4th. Akcje CAH wzrosły w piątek o 0,7%.

IBD SwingTrader Akcje Eli Lilly wzrosły w czwartek o 1,9%, przekraczając limit kupna powyżej płaskiej bazy 335,43 punktu kupna. Akcje wzrosły o 1,3% w piątek rano, przed wtorkowym raportem o wynikach.

Texas Roadhouse przesunął się dalej powyżej 95,52 punktu kupna płaskiej bazy podczas czwartkowego wzrostu o 1,5%. Jednak po wynikach finansowych spółki kurs spadł o 3,5%.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live

READ  Chodzenie a obrażenia ruchu drogowego i pieszych w Wielkiej Brytanii: nowe spostrzeżenia | BMC Zdrowia Publicznego

Akcje Tesli

Akcje Tesli Czwartek wzrósł aż o 0,2%, trzeci z rzędu szczyt sesji, odbijając się po osiągnięciu w poniedziałek najniższego 52-tygodniowego poziomu. Pomimo ostatnich wzrostów, akcje zamknęły się o około 46% w stosunku do 52-tygodniowego maksimum.

Akcje spółki EV spadły w piątek rano o 2%.

Liderzy Dow Jones: Apple, Microsoft

pośrodku Akcje Dow Jones, akcje Apple spadły w czwartek o 3,05%, gwałtownie spadając drugi dzień z rzędu. Akcje napotkały w tym tygodniu sztywny opór w okolicach 50-dniowej linii, kluczowego poziomu do obserwacji. Akcje Apple wzrosły o ponad 4% po zyskach firmy pod koniec czwartku.

Microsoft spadł w czwartek o kolejne 2%, powracając do ostatnich minimów. Na początku tego tygodnia akcje napotkały wyraźny opór na 50-dniowej linii. Firma programistyczna jest o około 35% niższa od 52-tygodniowego maksimum. Akcje Microsoftu wzrosły w piątek rano o 0,4%.

Nie zapomnij śledzić Scotta Lehtonena na Twitterze @Ibd_slehtonen Dowiedz się więcej o akcjach wzrostowych i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z IBD Long-Term Leaders

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak badać zapasy wzrostu: dlaczego to narzędzie IBD ułatwia wyszukiwanie najlepszych zapasów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *