Delegacja COYLE zacieśnia więzi w Dżakarcie

Grupa 16 przedsiębiorców reprezentujących Stowarzyszenie Młodych Przedsiębiorców Sri Lanki (COYLE) udała się w zeszłym tygodniu do Dżakarty w Indonezji. Ambasada Sri Lanki w Dżakarcie umożliwiła delegacji zbadanie możliwości we współpracy z indonezyjską społecznością biznesową.

W dniu 21 września delegacja odwiedziła Stałe Targi w Ministerstwie Handlu Indonezji. Następnie odbyła się dyskusja B2B z dużą firmą farmaceutyczną w Indonezji.

W dniu 22 września w siedzibie ambasady odbyło się spotkanie biznesowe zorganizowane przez Ambasadę Sri Lanki w Dżakarcie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 70 Indonezyjczyków ze środowiska biznesowego reprezentujących kluczowe stowarzyszenia, takie jak KADIN (Indonezja Handel i Przemysł), HIPMI (Indonezja Izba Handlowa). Indonezyjskie Stowarzyszenie Młodych Przedsiębiorców), APINDO (Indonezyjskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców) i GAPMMI (Indonezyjskie Stowarzyszenie Producentów Żywności i Napojów).

Ambasador Sri Lanki w Indonezji i admirał ASEAN, profesor Jayanath Kolambake, szczegółowo przedstawili możliwości biznesowe dla obu krajów. Podkreślił, że Indonezja to kraj oferujący możliwości dla tych, którzy chcą nawiązać kontakt ze światem biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem rosnącej klasy średniej i ogromnego rynku. W Indonezji żyje około 229,9 milionów ludzi, co stanowi 88% całej populacji, którzy lubią wydawać pieniądze na podróże i zakupy. Stowarzyszenie Młodych Przedsiębiorców Sri Lanki przedstawiło swoim indonezyjskim odpowiednikom kompleksowy przegląd możliwości biznesowych.

READ  Jokowi z radością wita dzisiaj przybycie Sanany Gusmao z Timoru Wschodniego do Bogor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *