50 procent mieszkańców Bekasi wyjeżdża na Eid Homecoming

Tempo.co, PegazyWładze miasta Bekasi zarejestrowały co najmniej 50 procent swoich mieszkańców zdjął do swojego rodzinnego miasta zgodnie z D-3 Id Al-Fitr 2024. „Być może jest to więcej niż 50 procent” – powiedział w niedzielę 7 kwietnia pełniący obowiązki burmistrza Bekasi Radan Gani Muhammad.

Po sprawdzeniu dworców autobusowych i kolejowych na wskroś Doszedł do wniosku, że szczyt ruchu powrotnego do Eid w Bekasi nastąpił w sobotę 6 kwietnia. „Przeprowadziliśmy test stacji i zaobserwowaliśmy znaczną redukcję. [in the number of passengers]. Monitorowaliśmy drogę płatną Sicombeg za pomocą telewizji przemysłowej Stosunkowo jest wolne” – dodał.

Kani zwrócił jednak uwagę, że Jalan Raya Kalimalang, główna arteria prowadząca do Sikaranga, prowadząca do północnego regionu przybrzeżnego (Bandura), jest podatna na korki. Władze miejskie będą ściśle współpracować z policją, aby zmniejszyć natężenie ruchu.

Przym. Panie Towarzyszu. Szefowa wydziału ruchu drogowego policji w Bekasi, Yuki Bayu Hendardo, powiedziała, że ​​policja wdrożyła system kontroli sygnalizacji świetlnej 3:1. W drodze do domu na Eid należy spodziewać się korków.

„Jesteśmy Znakomity To ręczne. Dajemy pierwszeństwo trasie powrotu do domu z okazji Eid” – powiedział Yugi, dodając, że system kontroli sygnalizacji świetlnej skuteczniej zapobiegał korkom niż na nim polegał. Absolutnie Na zwykłych światłach.

Adi Varsono

Wybór redaktora: 807 510 pojazdów opuszcza Wielką Dżakartę D-4 Eid, mówi Jasa Marka

Kliknij tutaj Otrzymuj najświeższe informacje od Tempo w Google News

READ  Jokowi potwierdza nieustanne wysiłki rządu w celu uwolnienia pilota Suzi Air

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *