// Czysto hobbistyczny blog na temat WebDev, WordPress i Internetu

Sprzedaż GTA V wciąż przekracza oczekiwania

📆 Dodane ok. 2 lata temu [04-08-2018] // Mateusz Mikos // 👁 +55k // 🖊 Brak komentarzy

Gry (2) Newsy (8)

#GTA (1) #GTA V (1) #Rockstar Games (1)

Sprzedaż GTA V wciąż przekracza oczekiwania

Przedstawione światu prawie pięć lat temu GTA V przynosi wielkie zyski Rockstar Games i Take-Two Interactive. Sprzedaż GTA V wciąż przekracza szacunkowe zarobki.

Firma ogłosiła wczoraj, że graczom z całego świata zostało sprzedanych już 100 milionów kopii gry. To kolejne 5 milionów od maja, w którym Take-Two Interactive ogłosiło sprzedanie 95 milionów. Wyniki tego kwartału sprzedaży wyprzedziły oczekiwania nawet samych twórców gry.

Sprzedaż GTA V
GTA V / Źródło

Nie tylko bazowa gra – GTA V (singleplayer) ma się dobrze, ponieważ GTA Online. Według Take-Two, wieloosobowa wersja gry przekraczała oczekiwania od czasu premiery i wciąż je przekracza.

Sukcesem GTA Online jest podejście Rockstar Games. Nowa zawartość jest dodawana do gry regularnie.

Take-Two zdradziło też, że Rockstar ma w planach wypuścić bardzo innowacyjną zawartość do GTA Online w najbliższych tygodniach i miesiącach.

Rockstar Games jednak nie spoczywa na laurach. Kolejną wielką grą od tego studia jest Red Dead Redemption 2, która wystartuje we wrześniu tego roku. Jest ona kontynuacją serii Red Dead. Jej poprzedniczka Red Dead Redemption wyszła na rynek 8 lat temu (maj 2010).

Źródło: Gamespot

Zostaw komentarz i dołącz do dyskusji: