// Czysto hobbistyczny blog na temat WebDev, WordPress i Internetu

Najlepsze darmowe motywy WordPress 2019!

📆 Dodane ok. 2 lata temu [11-03-2019] // Mateusz Mikos // 👁 +5k // 🖊 Brak komentarzy

Motywy (4) WordPress (18)

Najlepsze darmowe motywy WordPress 2019!

Niedawno witaliśmy Nowy Rok – teraz czas powitać najlepsze darmowe motywy WordPress 2019! Sprawdźcie tę listę, aby być na bieżąco z tym w co warto “ubrać” WordPress.

Najlepsze darmowe motywy WordPress 2019

Sprawdźmy, na jakie motywy warto zwrócić uwagę w 2019 roku. Poniżej znajdziecie 8 w pełni darmowych motywów. Niektóre z nich posiadają dema, ale niestety nie wszystkie. Do każdego z motywów dodałem Wam screeny bez dużego dostosowywania, by pokazać jak wiele można zmienić – nawet w darmowym motywie! 😉

Monstroid 2 Lite

Monstroid 2 Lite to darmowa wersja flagowego motywu od TemplateMonster. Tutaj możecie przeczytać wpis na temat Monstroid 2:

Templatka posiada tylko kluczowe wtyczki Cherry, dlatego świetnie nadaje się do tworzenia prostych blogów oraz stron “o mnie”. Motyw jest przystosowany do współpracy z najpopularniejszymi wtyczkami do WordPress, więc w każdej chwili możemy rozszerzyć jego możliwości.

W zestawie z motywem dostajemy MegaMenu, dynamiczny suwak, mediatekę, kalendarz, opcje mediów społecznościowych itd. Monstroid 2 Lite w pełni wspiera Google Fonts i technologię Retina.

POBIERZ MOTYW DEMO Licencja: GPL

Business Land

Business Land to darmowy, biznesowy motywy do WP. Motyw charakteryzuje się prostotą i przejrzystością. Znajdziemy tutaj kilka opcji do dostosowania, m.in.: Obrazek/Slider w nagłówku, Przyklejony sidebar, Przycisk powrotu na górę strony, czy Page Loader.

Sam autor Business Land pisze:

This is our most flexible WordPress theme and it is completely free to use for private and commercial websites. It’s 100% responsive and device friendly. This theme is also SEO friendly which will help you you attain the highest rankings on Google and other search engines.

POBIERZ MOTYW Licencja: GPL

Kustrix Lite

Stylowy blog o modzie? Z Kustrix Lite to nie problem. Jak nie chcesz bloga o modzie, ale podoba Ci się budowa tego motywu to też sobie poradzisz! Pomogą Ci w tym rozbudowane opcje zarządzania wyglądem, które znajdują się w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego.

Motyw został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 5.0 i zawiera kluczowe wtyczki wchodzące w jego zestaw. Oprócz tego, motyw jest kompatybilny z popularnymi dodatkami z bazy wtyczek WordPress, dlatego łatwo możecie wzbogacić stronę nowymi opcjami.

POBIERZ MOTYW DEMO Licencja: GPL

Melissa

Powyższy motyw pozwoli stworzyć portfolio webowe oraz blog poświęcony fotografowaniu.  Templatka ma nie tylko tematyczny projekt, lecz także zawiera rozbudowaną galerię TM. Za jej pomocą można w wygodny sposób dodawać obrazki na stronę WWW.

Oprócz galerii TM do templatki zostały dodane: MegaMenu, dynamiczny suwak, mediateka, kalendarz itd. Templatka posiada także wizualny edytor stron Power Builder. Za jego pomocą można dodawać i układać elementy strony za pomocą „Przyciągnij i Upuść”.

Aż trudno nie wspomnieć tutaj o bardzo ciekawym efekcie najechania na miniaturkę wpisu 😎.

POBIERZ MOTYW DEMO Licencja: GPL

Flash

Flash to darmowy, responsywny i wielozadaniowy motyw dla WP. Motyw wpasowuje się w każdy typ strony. Motyw jest w 100% zintegrowany z Flash Toolkit i SiteOrigin’s Page Builder Plugin. Dodatkowo, motyw w standardzie posiada wiele blogowych layoutów. Flash wspiera też WooCommerce.

POBIERZ MOTYW Licencja: GPL

Brillook

Kolejny motyw poświęcony modzie w tym zestawieniu. Jego projekt został wykonany w jaskrawych kolorach, dlatego strona wygląda stylowo i młodzieżowo. Przy tym strona nie jest obciążona elementami graficznymi i skryptami. Dlatego będzie ona szybko ładować się na różnych urządzeniach użytkowników.

Funkcjonalność motywu jest realizowana za pomocą Cherry Framework 5.1. Pozwala to na korzystanie z rozwijanego menu, dynamicznego suwaka, polecanych wpisów, mediateki, managera pasku bocznego itd. Templatka jest także kompatybilna z Ecwid, Yoast SEO, MailChimp i innymi popularnymi wtyczkami dla WordPress.

POBIERZ MOTYW DEMO Licencja: GPL

Striker

Striker to responsywny motyw startowy WordPress. Możesz dodać swoje logo, nagłówek, tło, linki do profili społecznościowych czy wybrać różne layouty.

Czcionka tytułów jednak nie w 100% lubi się z naszymi “ogonkami”.

POBIERZ MOTYW Licencja: GPL

Travelop

Travelop idealnie nadaje się do tworzenia bloga podróżniczego. Jego projekt został wykonany w jasnych kolorach, a główny nacisk został położony na jakościowe obrazki i dużą typografie. Dzięki temu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości strony.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.1, dlatego zawiera wszystkie niezbędne opcje do tworzenia bloga tematycznego. A jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć jego funkcjonalność, można skorzystać z wtyczek dla WordPress. Podany motyw jest kompatybilny z nimi.

POBIERZ MOTYW DEMO Licencja: GPL


0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments